Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálem díky zkušenostem
#31
(13. 01. 2014, 20:44:57)UweFiltr Napsal(a):
(12. 01. 2014, 12:50:15)kimbra Napsal(a): Nevím jestli mám před každým začátkem vztahu zavádět řeč na sex a říct to rovnou a riskovat tak že ho ztratím hned,nebo čekat ty měsíce a ztratit ho až pak.

Já jsem se takhle jednou přiznal kamarádce, když měla takový dvojsmyslný narážky a její reakce byla: "Tak mi to řekni na rovinu, že se mnou nechceš spát, protože jsem hnusná."
A od tý doby se mnou nepromluvila, smazala si mě na FB a v podstatě úplně zmizela z mýho života.

Řekla bych, že taková ztráta není nic tragického, právě naopak.
Odpovědět
#32
beryze: Asi máš pravdu, ale tenkrát mě to celkem mrzelo. Nějak mi schází v životě takovej ten ženskej element, tak mi to aspoň částečně vynahrazujou různý kamarádky. Ale mam jich dost málo, takže jsem byl rád i za tuhle kamarádku, která asi za moc nestála, jak se později ukázalo.
Odpovědět
#33
(13. 01. 2014, 20:44:57)UweFiltr Napsal(a): Já jsem se takhle jednou přiznal kamarádce, když měla takový dvojsmyslný narážky a její reakce byla: "Tak mi to řekni na rovinu, že se mnou nechceš spát, protože jsem hnusná."
A od tý doby se mnou nepromluvila, smazala si mě na FB a v podstatě úplně zmizela z mýho života.

Nejspíš patřila k těm, které věří mýtu "Všichni muži to neustále chtějí".
Odpovědět
#34
Kimbra: Ahoj Kimbro, děkuji za Tvůj příběh, že ses rozhodla ho tady ukázat. Je téměř stejný jako ten můj, platila jsem tímto způsobem za něco, co je běžné a za co se takto platit nemá. Když to skončilo, měla jsem pocit že umřu strachem a bolestí. Psychickou bolestí. Ale zjistila jsem, že přátelství a láska mají vypadat jinak. Že to má být bez sebeobětování, bez strachu a hrůzy, bez bolesti. Doufám, že tady na fóru najdeš i ty spřízněnou duši.

UweFiltr: Ta tvoje kamarádka měla zřejmě špatné sebevědomí, normální člověk tohle nenapíše.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#35
vendemiaire: To si o mně pár lidí taky myslí, že jsem homosexuál. Ale já to nikomu nevyvracim. Je mi to celkem jedno. Připadá mi to asi stejný, jako kdybych se měl urazit, že si někdo myslí, že jsem heterosexuál.
Odpovědět
#36
(15. 01. 2014, 19:37:55)malacarodejnice Napsal(a): UweFiltr: Ta tvoje kamarádka měla zřejmě špatné sebevědomí, normální člověk tohle nenapíše.

To mně napadlo taky, ale pak jsem si vzpoměl na studii, kterou jsem kdysi četl (a nedaří se mi jí vygooglit a ani si nemůžu vzpomenou, jestli byla v češtině nebo angličtině, nicméně výzkum byl americký), kde se psalo o sebevědomí mužů a žen ohledně vlastní krásy a právě u žen tam bylo šíleně vysoké procento (myslím, že to bylo okolo devadesáti procent) těch, které se v pubertě nepovažovaly za hezké, případně se rovnou považovaly za ošklivé (nicméně s věkem toto procento klesá).

Ve studii se vyjmenovávaly i důvody, od vnímání žen muži (viz např. Muži dávají přednost hloupým krasavicím před inteligentními ošklivkami), přes vliv médií a módního průmyslu obzvlášť až po "souboj" žen mezi sebou (kdy ženy nechtějí být krásné kvůli mužům, ale chtějí být krásnější než ostatní ženy). Viz také Why Don't Women Say 'I'm Pretty?' Here Are Ten Reasons, kde se probírají důvody.

Nevím, jak by dopadl podobný průzkum u nás, ale mám pocit, že výsledky by se o moc nelišily. Tudíž to, že měla malé sebevědomí ohledně vlasní krásy, nemuselo být nijak nenormální ... což je, když se nad tím zamyslíme, docela děsivé.
Odpovědět
#37
Já nevim, jaký má (nebo měla) sebevědomí, ale ono to tak opravdu asi je, že většina chlapů (soudim teda podle toho, co tak mezi známejma a kamarádama zaslechnu) se velice ochotně vychrápe prakticky s jakoukoliv holkou, pokud jsou splněný následující podmínky...
1) Nemaj partnerku, případně nehrozí žádný nebezpečí, že by se to ta partnerka mohla dozvědět.
2) Nejsou to asexuálové nebo homosexuálové.
3) Neni dotyčná úplně hnusná.
A ona věděla, že žádnou partnerku nemam, za homosexuála mě asi nepovažovala a asexualita většinou lidem připadá jako něco naprosto neuvěřitelnýho. Takže z toho vyvodila závěr, že si myslim, že je hnusná.
Odpovědět
#38
Ten chlap by zasloužil vykastrovat, úchyl jeden!!!!! Doufám, že už je dávno v base!!!! A to se ještě mírním !

Je to dojemný příběh.

Diskuze o tom, kde je nebo není obět a zda by se měla léčit nebo ne, mi přijde zhovadilá. Je jasné, že každý zneužívaný člověk by se MĚL léčit u psychologa.
A ne kvůli tomu, aby "heterosexuálové měli koho píchat", ale kvůli tomu, aby se s tím autorka dokázala vyrovnat, psychicky, duševně, tělesně.

Asexualita ještě neplyne z toho, že vás někdo znásilní. A je to jenom věc té slečny, jestli se na konci léčby stane asexuálkou nebo ne. Důležité je, aby se psychicky dostala z traumatu a k tomu bývá odborná pomoc nutná.
Odpovědět
#39
kremik-telovy: Takových chlapů jako je v příběhu Kimbry po světě chodí víc než dost. Znám takové a ani jednoho nikdo do basy nedostal, protože peníze hýbou světem, předstírali i psychickou poruchu, kterou ale znalec nepotvrdil. Když si přečtete ten příběh znova, tak je z toho poznat, že styk s tím mužem byl poprvé a nebyl úplně dobrovolně, už ale předtím se objevují náznaky, že to všechno potřebovala jinak už od začátku. Takoví muži si cíleně vybírají mladé holky, nevím proč, ale dělá jim to dobře. Možná by jí psycholog pomohl, ale možná taky ne. Třeba by se dozvěděla i od takového odborníka, že si za to může sama a taková pomoc je pak k ničemu. Říkám jen vlastní zkušenost.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#40
čarodejnice: Doufám, že normální psycholog by tohle nikdy neřekl. A pokud jo, tak najít jinýho, taková pomoc je jinak na nic.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Díky! are-diskusni-forum-thes 9 20467 23. 07. 2011, 18:19:32
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  díky za to :-) Kayreen 2 9010 20. 05. 2011, 14:22:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Pozdrav a díky za tyto stránky ke-diskusni-forum-ri 8 23817 18. 08. 2010, 11:06:29
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex