Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asexualita
#1
http://www.velkaepocha.sk/2014020521881/...nosti.html
Odpovědět
#2
"Asexualita má podle Amy také pozitivní stránky, například zaměřování se u partnera na jeho charakter a vzájemnou snášenlivost, ne na živočišnou přitažlivost."

To by me docela zajimalo, jestli to takhle opravdu obecne je. Na prvni pohled logicke - neni sex, tak tam jde o tu "dusi". Proste povahu, charakter, jaky je to clovek... Na druhou stranu si myslim, ze tenhle aspekt je i pro bezny heterosexualni vztah velmi dulezity, jen zivocisna pritazlivost nikdy nestaci. Mozna na jednu noc, na par dni, ale ne na dlouhodoby vztah. A mam-li soudit podle sebe, ze nechci sex neznamena, ze by pro me ve vztahu nemela zadnou vahu "zivocisna pritazlivost". Sex neni jedine telesno ve vztahu a v asexualnim vztahu, jak si ho predstavuju ja, je pro tu "zivocisnou pritazlivost" dost prostoru. A stejne jako u normalnich heterosexualnich paru, muj vztah by samozrejme nestal a nepadal na tom, jestli ten druhy vypada jako model, nicmene alespon nejaka fyzicka pritazlivost tam v mem pripade byt musi.
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
Možná že je tím myšleno to, že u asexuálů odpadají případy, kdy spolu partneři jsou jen kvůli sexu, se kterým vztah stojí a padá (něco podobného jsem už tady).
Odpovědět
#4
Konečne taký odlišnejší článok o asexualite. Všetky sú na jedno kopyto, tento je trošku iný.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#5
Pro mě je zajímavý hlavně zjištění, že Janeane Garofalo je asexuální. Je to moje oblíbná herečka, ale tohle jsem vůbec netušil.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex