Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otroci sexu
#11
(07. 03. 2014, 20:57:01)Haguro Napsal(a): Uz sa nevyjadruj, ak ta pohorsuje moj nazor. Vdaka
ani v tomto nevidím logiku

kdybys mě požádala ať se nevyjadřuju, protože TEBE pohoršuje můj názor...tak ano....dokonce bych to i respektoval, pokud bys ani ty nereagovala na mě. Ale ty mě říkáš, že se nemám vyjadřovat, pokud MĚ pohoršuje tvůj názor?!

(07. 03. 2014, 20:57:01)Haguro Napsal(a): Paneboze!! Ty absolutne nerozumies asexualom! Nam sa pohlavne organy nezdaju ciste...ani krasne, ani uzasne ani nic. Prosim ta, chod uz...
já nepsal, že asexuálům se pohlavní orgány zdají čisté (a krásné a úžasné)
[/quote]

Ty si pomalsi vsak? Proste ma nezaujima tvoj nazor. Kedze si to nepochopil, vysvetlim ti tu vetu ;) - Ak ti moj nazor vadi, tak nan neodpovedaj. Nestojim o nastudovane poucky. -prepac ale fakt musis byt dost mimo ak si to nepochopil....
We really are nothing but pathetic puppets to our genitals. Výstraha[/font]
Odpovědět
#12
(07. 03. 2014, 22:22:18)Haguro Napsal(a): Ty si pomalsi vsak?
asi jo...já jsem pak ještě svůj příspěvek zeditoval a upravil, ale vidím, že jsi citovala tu starou verzi, která neoptimálně vyjádřila stav mé mysli

holt jsi na mě moc rychlá :-)

(a na tom bych nasi disputaci za sebe asi ukončil :-D ..pokud tedy ještě něco nemáš..)
Odpovědět
#13
(07. 03. 2014, 17:55:34)Haguro Napsal(a): A co poznam ludi aj nad 25+ tak su to stale len opice... a ja neodsudzujem ludi, co maju sex s dlhodobym partnerom. Ja hovorim o ludoch, co maju sex bez lasky.
Pořád ale nevidím důvod proč za to někoho odsuzovat. Pokud to tak ti lidi chcou a mají z toho radost a nikomu tím neubližujou, tak nevidím žádný problém.
Je pravda, že často může být kvůli sexu někomu ubližováno (např. někdo někoho nutí do něčeho, co se mu nelíbí apod.). Ale to není problém který by se týkal primárně sexu. To je prostě o vzájemné ohleduplnosti a empatii mezi lidma.
Odpovědět
#14
(07. 03. 2014, 22:01:39)kirmakX6on Napsal(a): já tvůj příspěvek chápal objektivně - jakože objektivní srovnání nečistoty pohlavního ústrojí a potravin / záchodů

No u mě to je subjektivní. Třeba šahám na peníze a na jídlo, na druhou stranu třeba moč, která je sterilní, mi připadá jako něco hrozně špinavýho. Už jsem to tady taky někde psal. Ale abych se vrátil k tý kamarádce... Ona je hygienou úplně posedlá. To až hraničí s nějakou fóbií. A nejde jenom o záchody nebo nějaký ochmataný jídlo v obchodě. Ona třeba nevleze ani do MHD, protože by se mohla dotknout něčeho, na co šahal před tim nějakej bezdomovec. Když jí do bytu vletí moucha, tak je pomalu na infarkt, protože tam zanese nějakou špínu, atd... A jednou jsem se s ní takhle bavil o tom, jak je sex (ne)hygienickej. Myslel jsem si, že ona bude mít pro to pochopení, ale z ní vylezlo, že u sexu hygienu vůbec neřeší.
Odpovědět
#15
(08. 03. 2014, 02:17:41)UweFiltr Napsal(a): Ona třeba nevleze ani do MHD, protože by se mohla dotknout něčeho, na co šahal před tim nějakej bezdomovec. Když jí do bytu vletí moucha, tak je pomalu na infarkt, protože tam zanese nějakou špínu, atd... A jednou jsem se s ní takhle bavil o tom, jak je sex (ne)hygienickej. Myslel jsem si, že ona bude mít pro to pochopení, ale z ní vylezlo, že u sexu hygienu vůbec neřeší.
tak to je drsňák...závidím, že máš takovou trhlou kamarádku :D

já zas znám jednu, co mi tvrdila, že když ji někdo podá ruku, tak si pak musí jít ruce umýt, prý protože je třeba možný, že si ten člověk, před tím, než jí tu ruku podal, honil :-D (btw je asexuálka...asi byste si rozuměli líp :-))

jinak s tou muchou, to má mamka jednu dobu taky dělala...utírala vše, nač mucha sedla. Musím říct, že zrovna toto jsem chápal -- muchy přece sedají na hovna....... Co mi ale bylo divný...proč neumyje celej byt a nejde se celá vykoupat když jde na wc. Tvrdil jsem, že smrad hoven totiž není nic jinýho než molekuly hoven ve vzduchu, takže máš ty kousíčky hovna vlastně všude. Mamka mi o tom zakazovala mluvit a nikdy mi na to neodpověděla.
Odpovědět
#16
(08. 03. 2014, 02:17:41)UweFiltr Napsal(a): Ona je hygienou úplně posedlá. To až hraničí s nějakou fóbií.

Ta fóbie se jmenuje mysofobie, dle deficice je to strach ze špíny a nákazy (neplés s musofobií, což je strach z myší). Je obvylká u těch, co mají nějakou formu OCD. Kupodivu lidé, co to mají, mohou mnohem pravděpodobněji nějaké nákaze opravdu podlehnout, protože imunitní systém potřebuje pravidelný tréning a pokud mu ho odepřeme, tak leniví. Což ve spojení se stresem (který také zhoršuje imutinu) může vést k tomu, že takto postiženého člověka skolí infekce, kterých by si zdravý člověk s normální imunitou ani nevšiml nebo by se z nich za den vyležel.

(08. 03. 2014, 02:17:41)UweFiltr Napsal(a): A jednou jsem se s ní takhle bavil o tom, jak je sex (ne)hygienickej. Myslel jsem si, že ona bude mít pro to pochopení, ale z ní vylezlo, že u sexu hygienu vůbec neřeší.

Zajímavé. Z IT-hlediska bych řekl, že sex má u ní vyšší prioritu než její strach z nemocí. I když by bylo zajímavé zjistit, jak se chová po něm, na nějakém z "ženských" webů (Žena.cz?) byl kdysi článek o ženě, která měla k hygieně podobný přístup a po každém sexu se cítila "špinavá" a sprchovala se i několik desítek minut.
Odpovědět
#17
kirmakX6on: Já mam samý divný kamarádky. Tahle je ještě docela v normě :-)

Magramal: Tak jak se chová po sexu, to opravdu netušim. Sex jsem s ní "překvapivě" neměl :-)
On se nás před nějakou dobnou snažil dát jeden člověk dohromady. Důvodem bylo hlavně to, že ona má i nějakou fóbii z dětí (ty jsou taky špinavý, musej se jim měnit špinavý pleny, atd...), takže se snažila sehnat někoho, kdo děti nechce. Jelikož já na nějaký dětičky taky vůbec nejsem, tak někoho napadlo, že by z nás moh bejt ideální pár. Nicméně když jsem pak na FB zjistil, že má plnou zeď nějakejch vtípků se sexuálnim podtextem, tak jsem si řikal, že to by asi moc neklapalo. A jak jsem se s ní bavil trochu víc, tak jsem se dozvěděl, že co se týče sexu, tak je dost nenasytná. Měla třeba nějakýho stálýho partnera a ten jí nestačil, tak k tomu měla ještě někoho bokem a stejně ještě lovila různě po barech a diskotékách. Vztah asexuála a nymfomanky by asi fakt nefungoval. Takže jsme zůstali "jenom" kamarádi.
Odpovědět
#18
(08. 03. 2014, 04:14:44)kirmakX6on Napsal(a): jinak s tou muchou, to má mamka jednu dobu taky dělala...utírala vše, nač mucha sedla. Musím říct, že zrovna toto jsem chápal -- muchy přece sedají na hovna....... Co mi ale bylo divný...proč neumyje celej byt a nejde se celá vykoupat když jde na wc. Tvrdil jsem, že smrad hoven totiž není nic jinýho než molekuly hoven ve vzduchu, takže máš ty kousíčky hovna vlastně všude. Mamka mi o tom zakazovala mluvit a nikdy mi na to neodpověděla.

Jééééé!!!!
Ty jsi teda musel být rozmilé dítě.
Máti na tebe byla určitě pyšná...:D :D
.....................................................................................

No..ale měl jsi pravdu.
Jenže existuje selekce pravdy, lidi si některá fakta nechtějí připouštět, aby se jim nezhoršila kvalita života.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#19
(08. 03. 2014, 08:33:04)adevr Napsal(a): Jééééé!!!!
Ty jsi teda musel být rozmilé dítě.
Máti na tebe byla určitě pyšná...:D :D
bohužel spíš zoufalá. Já ji vždycky dostával na těchto věcech. Taky jí vždycky dostávalo, když mi řekla ať se dívám do dálky, že je to zdravý pro odpočinek očí a já se místo do normální dálky díval na modrou oblohu s tím, že právě tím směrem je největší dálka - nekonečno (obloha pokračuje do vesmíru)(samozřejmě dívat se na modrou oblohu očím neprospěje...). Mamka holt nikdy nebyla dobrá ve vysvětlování a já nikdy nebyl dobrej v dodržování nesmyslných příkazů. Pak z toho byly problémy.

vlastně to nechápu. To musí být taková sranda mít děcko :-D
Odpovědět
#20
(07. 03. 2014, 20:51:59)kirmakX6on Napsal(a): A na záchod v hospodě (pokud bych musel sedat) bych nešel, na rozdíl od té tvé kamošky :-D

Zmaten My si vybirat totiz nemuzeme.
Vubec nejhorsi jsou spolecny zachody, kdy tobe podobny dobytkove nezvedaji prkynko.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex