Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Anketa: Změnil bys současné směřování lidstva, nebo ti vyhovuje?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1. Změnil bych; myslím si, že lidstvo se neubírá správným směrem. (a popiš jakým směrem si myslíš, že se neubírá správně, jak by mělo, jak bys měnil, nebo co pro to v životě děláš)
33.33%
3 33.33%
2. Rád bych změnil, ale cítím se na to slabý. (v čem, jak, proč?)
11.11%
1 11.11%
3. Ne, neměnil bych; současné výdobytky, ale i negativa mi vyhovují. (popiš, co ti vyhovuje, a co vnímáš problematické, a jestli si myslíš, že v budoucnu převáží negativa nebo positiva, a proč)
11.11%
1 11.11%
4. Je mi to jedno, nezajímá mě to, nevím. (nezájem - lhostejnost, sobectví, konsumismus)
33.33%
3 33.33%
5. Možnost "ostatní" neuvádím, protože jednak nemusíte hlasovat, a jednak se k tomu můžete vyjádřit v diskusi.
11.11%
1 11.11%
Celkem 9 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kniha, která nepřímo vysvětluje současnou "asexualitu" mnohých jedinců
#31
(03. 04. 2014, 23:37:31)sk8 Napsal(a): Jak jsi toto vydedukoval?

A proč jsi se nechal strhnout tou vlnou nenávisti? To jsi tak slabý?

Vůbec nechápu, o jaký vlně nenávisti píšeš.
Odpovědět
#32
(03. 04. 2014, 23:37:31)sk8 Napsal(a):
(29. 03. 2014, 13:24:46)UweFiltr Napsal(a): sk8: Jen tak mimochodem. Co bys s těma homosexuálama (který teda ve skutečnosti homosexuálové nejsou, ale jenom si na to hrajou, protože to viděli někde v televizi) chtěl udělat? Převychovat? Nebo rovnou zlikvidovat, aby "nenakazili" někoho dalšího?

Jak jsi toto vydedukoval?

A proč jsi se nechal strhnout tou vlnou nenávisti? To jsi tak slabý?

Vzdyt jsi to neprimo psal:

sk8 Napsal(a): Podobně se to dnes děje ve společnosti: jsi lesba? Jsi "in". A spousta nanynek chtějí být také hned lesby.

sk8 Napsal(a): On by ti každý homosexuál ve skrytu duše toto řekl, ale žádný neřekne, protože by o sobě prozradil, že je slaboch, lenoch a hlupák, kterému se nechce namáhat, ovládat se, žít život. Snazší pro něj je "hrát teplouše", nechat se druhými ponižovat a tímto vadným způsobem získávat energii druhých. Jo, manipulace s lidmi na získávání pozornosti je hnusná věc.

....

Zatímco dnes, pod vadným diktátem teploušů, leseb, za chvíli i pedofilů, nekrofilů a já nevím jakých ještě pomatenců, si tato žena o sobě mylně myslí, že je lesba, žije neuspokojivý život v mnoha pavztazích (jako promiskuitka, příp. rovnou prostitutka), a celý se ho protrápí.
Odpovědět
#33
Kex tomu dal korunku. :-)

Ale máš pravdu. Budu se mírnit.

Jenže já jsem nemyslel násilnou cestu, jak tady předhodil UV filtr (vyhlazovat někoho), ale osvětu (problémům předcházet, nenechat je vzniknout v budoucnosti, nezakládat na ně dnes příčiny). Ale jelikož jsou lidé dnes naladěni jít někomu po krku, nemohou domyslet smírná řešení.
Smírná, ale řešení.

Ale přesto: pověz, jak řešit problémy, aby byly vyřešené, a ne se o nich jen mluvilo?
A konkrétně toto pomýlení v hlavách lidí ohledně sexuality?

Můžete odpovídat kdokoliv; ta otázka není jen pro Kexika.
Odpovědět
#34
sk8: mám takový pocit, že UV se nenechal strhnout žádnou "vlnou nenávisti" ani nepředhodil násilné řešení.. jeví se mi to spíš jako hyperbolický obrat, kterým tě pobízí, abys nadhodil nějaké řešení toho problému, o kterém ses rozhodl tady tak sáhodlouze kázat.
Odpovědět
#35
(29. 03. 2014, 13:24:46)UweFiltr Napsal(a): Co bys s těma homosexuálama chtěl udělat? Převychovat? Nebo rovnou zlikvidovat, aby "nenakazili" někoho dalšího?

pro Nih.: Tato věta je přímý útok. Pokud to vnímáš jinak, už žiješ jinde. V agresi, protože ji nevnímáš.

(04. 04. 2014, 10:31:53)Nihillus Napsal(a): sk8: mám takový pocit, že UV se nenechal strhnout žádnou "vlnou nenávisti" ani nepředhodil násilné řešení.. jeví se mi to spíš jako hyperbolický obrat, kterým tě pobízí, abys nadhodil nějaké řešení toho problému, o kterém ses rozhodl tady tak sáhodlouze kázat.

A sám jsi si odpověděl: "... o kterém ses rozhodl tady tak sáhodlouze kázat."
Možná už jsem to vysvětlil dostatečně pro lidi, kteří porozumět chtějí.

Jenže většina těch, kteří se tady nevyjádřili, je zastrašená obhajovateli vadného (homosexuálů, lenosti, konsumismu), např. hic iacetou, zerubisem, takže se bojí něco napsat, aby nebyli těmito lidmi rozmetáni.

Jako příklad viz třeba některé příspěvky Nely, kde si stěžuje na bezohlednou tvrdost hic iacet. Jiní to po čase vzdali, když viděli, že je tu jen několik málo jedinců, kteří se zastávají dobra a porozumění, a odešli odsud.

Diskutovat nebo zastrašovat (urážet, spolčovat se, obhajovat vadné,...) je rozdíl.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  kniha: Understanding Asexuality Iva-diskusni-forum-na69 0 1326 09. 08. 2022, 22:03:08
Poslední příspěvek: Iva-diskusni-forum-na69
  [Kniha] Ace: What Asexuality Reveals About Desire, Society, and the Meaning of Sex Egr-diskusni-forum-etta 4 4116 14. 06. 2022, 19:06:37
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Kniha Understanding Asexuality raind-diskusni-forum-ragon 1 6293 11. 01. 2019, 01:16:24
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good
Asexual Nová kniha - Sexualita a sexuální identita MihaTr-diskusni-forum-ochael 1 7455 26. 06. 2016, 11:54:33
Poslední příspěvek: ho-diskusni-forum-uba
  Květa Fialová: "Nenávidím sex, šport a politiku" Ne-diskusni-forum-la 3 12345 07. 05. 2009, 23:56:44
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex