Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...najít sám sebe...je hodně těžké..
#11
(10. 05. 2014, 19:05:22)Nikita Napsal(a):
(10. 05. 2014, 16:51:33)tenpolakis Napsal(a): Díky Uwe...já tedy taky orgasmus nedokážu předstírat..ale třeba Kirmak jo...:)

ten mistr sveta umi vsechno

jj..někdo umí všechno i tací mezi námi jsou..:)
Odpovědět
#12
(10. 05. 2014, 19:05:22)Nikita Napsal(a):
(10. 05. 2014, 16:51:33)tenpolakis Napsal(a): Díky Uwe...já tedy taky orgasmus nedokážu předstírat..ale třeba Kirmak jo...:)

ten mistr sveta umi vsechno

Závidíš mu, a proto ho napadáš ? Co kdyby ses od něj přiučila ? Nějakým těm dobrým vlastnostem ?
Odpovědět
#13
Nejake skuby penisu apod. v sobe holka podle me moc neciti, zvlast kdyz je u toho dalsi pohyb. Provest nejake ty kontrakce ruzne po tele, trochu u toho zafunet apod. (jak to predstiraji zeny) taky neni problem a pokud jde o sperma, tak vzhledem k tomu, ze sex je dost mokra zalezitost, tak se to muze nejak "ztratit". A s kondomem je to asi jeste mnohem jednodussi. Zahrani orgasmu u chlapa podle me opravdu neni tak nerealne.
Laissez-faire...
Odpovědět
#14
(11. 05. 2014, 00:01:45)hic iacet Napsal(a): Zahrani orgasmu u chlapa podle me opravdu neni tak nerealne.

Hmm, tak podle Žena.cz předstírá orgamus 20% mužů. Dokonce si pamatuju, že jsem někde jinde četl ještě něco podobného, kde se přímo muž svěřoval s tím, jak to dělá (zhruba tak, jak to hic iacet popsala, primární bylo právě použití kondomu).
Odpovědět
#15
Může mi říct někdo smysl předstírání orgasmu? Buď se člověk prostě udělá, nebo ne.
Odpovědět
#16
Pro nektere lidi je orgasmus meritkem uspesnosti sexu, vlastni potence a schopnosti apod. Zvlast pro (nektere) muze je podle me skoro az otazkou osobni cti, aby jejich partnerka dosahla orgasmu (berou to jako dukaz vlastni sexualni schopnosti). A nektere zeny jim ten dobry pocit chteji doprat i za cenu maleho divadelka, tak ho zahrajou. Tim spis, kdyz vidi, ze se muz opravdu snazi a srazi mu sebevedomi, kdyz to nevede k vysledku (zenskemu orgasmu). I kdyz taky se najdou urcite i zeny, ktere ho hrajou (i) kvuli sobe, aby nepusobily jako frigidky apod.
A proc ho hrajou muzi - opet asi kvuli vlastnimu sebevedomi, tedy kdyz orgasmu nedosahne, tak by mohl byt za impotenta apod., coz muzske ego spatne snasi, takze predstiraji, ze "je vsechno, jak ma byt".
Laissez-faire...
Odpovědět
#17
(11. 05. 2014, 08:42:15)hic iacet Napsal(a): Pro nektere lidi je orgasmus meritkem uspesnosti sexu, vlastni potence a schopnosti apod. Zvlast pro (nektere) muze je podle me skoro az otazkou osobni cti, aby jejich partnerka dosahla orgasmu (berou to jako dukaz vlastni sexualni schopnosti). A nektere zeny jim ten dobry pocit chteji doprat i za cenu maleho divadelka, tak ho zahrajou. Tim spis, kdyz vidi, ze se muz opravdu snazi a srazi mu sebevedomi, kdyz to nevede k vysledku (zenskemu orgasmu). I kdyz taky se najdou urcite i zeny, ktere ho hrajou (i) kvuli sobe, aby nepusobily jako frigidky apod.
A proc ho hrajou muzi - opet asi kvuli vlastnimu sebevedomi, tedy kdyz orgasmu nedosahne, tak by mohl byt za impotenta apod., coz muzske ego spatne snasi, takze predstiraji, ze "je vsechno, jak ma byt".

Hlavně nechápu smysl, když něco nefunguje, tak nevím proč by se to mělo předstírat, myslím, že pokud je člověk dostatečně citlivý a vnímavý, tak ví že něco nefunguje a myslím , že to poznají oba..a může se to hrát sebe lépe..v nitru to člověk pozná..to mi jen tak nidko nevymluví...u někoho to nefunguje vůbec..a u někoho jen z části, vím o čem mluvím..jsou to léta zkušeností..

(11. 05. 2014, 08:58:54)tenpolakis Napsal(a):
(11. 05. 2014, 08:42:15)hic iacet Napsal(a): Pro nektere lidi je orgasmus meritkem uspesnosti sexu, vlastni potence a schopnosti apod. Zvlast pro (nektere) muze je podle me skoro az otazkou osobni cti, aby jejich partnerka dosahla orgasmu (berou to jako dukaz vlastni sexualni schopnosti). A nektere zeny jim ten dobry pocit chteji doprat i za cenu maleho divadelka, tak ho zahrajou. Tim spis, kdyz vidi, ze se muz opravdu snazi a srazi mu sebevedomi, kdyz to nevede k vysledku (zenskemu orgasmu). I kdyz taky se najdou urcite i zeny, ktere ho hrajou (i) kvuli sobe, aby nepusobily jako frigidky apod.
A proc ho hrajou muzi - opet asi kvuli vlastnimu sebevedomi, tedy kdyz orgasmu nedosahne, tak by mohl byt za impotenta apod., coz muzske ego spatne snasi, takze predstiraji, ze "je vsechno, jak ma byt".

Hlavně nechápu smysl, když něco nefunguje, tak nevím proč by se to mělo předstírat, myslím, že pokud je člověk dostatečně citlivý a vnímavý, tak ví že něco nefunguje a myslím , že to poznají oba..a může se to hrát sebe lépe..v nitru to člověk pozná..to mi jen tak nidko nevymluví...u někoho to nefunguje vůbec..a u někoho jen z části, vím o čem mluvím..jsou to léta zkušeností..

...s tím částečným fungováním mysím nějaký částečný prožitek třeba při mazlení, nikoliv při dosažení orgasmu..
Odpovědět
#18
Předstírání orgasmu je zase další věc, která je úplně mimo moje chápání.
Když takhle narážim na ty články o dosažení orgasmu, o bodu G a podonejch záležitostech, tak si řikám, že ten sex je ve skutečnosti složitější než atomová ponorka.
Odpovědět
#19
(11. 05. 2014, 09:53:42)UweFiltr Napsal(a): Předstírání orgasmu je zase další věc, která je úplně mimo moje chápání.
Když takhle narážim na ty články o dosažení orgasmu, o bodu G a podonejch záležitostech, tak si řikám, že ten sex je ve skutečnosti složitější než atomová ponorka.

jjj....je to složité s tím s tebou souhlasím a každý to má prostě jinak...už dnes chápu, že dokonalost je nafilmovaná jen ve filmu....a jak tu někdo psal pokud nedojde k toleranci ve vztahu...nemá, nebo nebude to mít dlouhou budoucnost.
Je také fakt, že spoustu lidí, párů o tom ani nemluví, neboť je to tak citlivá, vnitřní, často osobní záležitost, která se hodně dotýká svého JÁ, že.....to skončí buďto dříve, nebo později...záleží jak to kdo vnímá, najít souhru, soulad je podle mě hodně těžké...a toleranci prostě jednoduše nikdo nechce jen tak akceptovat....pokud je intimní život často prioritní , popřední záležitost..
Odpovědět
#20
(10. 05. 2014, 16:51:33)tenpolakis Napsal(a):
(10. 05. 2014, 14:09:46)UweFiltr Napsal(a):
(10. 05. 2014, 13:46:41)kirmakX6on Napsal(a): jak že nedokážeme? :-D ...jde to celkem snadno :-) Holky poznaj houby. I ty píšeš, že ta tvá "byla spokojená"...ačkoliv tobě soulož příliš potěšení nepřinesla.

Tak to jsi pravděpodobně druhej chlap na světě, co umí předstírat orgasmus. První byl Frank Drebin ve filmu Bláznivá střela.

Díky Uwe...já tedy taky orgasmus nedokážu předstírat..ale třeba Kirmak jo...:)
já si dovolím nesouhlasit...podle mě to umí každý muž

stačí totiž neříct, že orgasmus neměl :-D ...to je fakt tak těžký? :-) (Nikito, skutečně na to musím být mistr světa? :-) )

Případně, pokud se holka zeptá...s poukazem na to, že z ní nic moc neteče, stačí říct, že jedinec krátce před stykem masturboval... (pokud se použije kondom, tak to už vůbec nemůže nic zjistit...pokud tedy ten použitý kondom pak mu ženě neukazuje podrobně nebo není použit v další sexuální interakci ještě mimo svůj účel). Párkrát jsem to řekl, než jsem dostal odvahu ji vysvětlit, že prostě po delším sexu vzrušení opadne i bez orgasmu. To totiž tak skutečně je, když člověk dejme tomu dvě hodiny před schůzkou/stykem masturbuje, tak při sexu vyšplíchne tak malé množství, že se jednoduše ztratí. Popravdě jsem zažil víckrát i to, že si holka sama myslela, že jsem měl orgasmus a nechtěla věřit, že jsem neměl...prostě jen vyprodukovala dostatek vlastní mrdky až jí to samou překvapilo.

(10. 05. 2014, 16:51:33)tenpolakis Napsal(a): jj..někdo umí všechno i tací mezi námi jsou..
(v kontextu výše napsaného a též v kontextu statistiky Magramala ...očekávám omluvu :-P :-P)

(11. 05. 2014, 08:42:15)hic iacet Napsal(a): Pro nektere lidi je orgasmus meritkem uspesnosti sexu, vlastni potence a schopnosti apod. Zvlast pro (nektere) muze je podle me skoro az otazkou osobni cti, aby jejich partnerka dosahla orgasmu (berou to jako dukaz vlastni sexualni schopnosti). A nektere zeny jim ten dobry pocit chteji doprat i za cenu maleho divadelka, tak ho zahrajou. Tim spis, kdyz vidi, ze se muz opravdu snazi a srazi mu sebevedomi, kdyz to nevede k vysledku (zenskemu orgasmu). I kdyz taky se najdou urcite i zeny, ktere ho hrajou (i) kvuli sobe, aby nepusobily jako frigidky apod.
A proc ho hrajou muzi - opet asi kvuli vlastnimu sebevedomi, tedy kdyz orgasmu nedosahne, tak by mohl byt za impotenta apod., coz muzske ego spatne snasi, takze predstiraji, ze "je vsechno, jak ma byt".
tady si neodvažuju uplně mluvit za ostatní, protže jsem se o tomto nikdy s žádným sexuálem nebavil ani to jinak nezjišťoval

ale řekl bych, že rozdíly mezi ženami a muži se obecně přeceňují. Já osobně jsem měl jedinej důvod a to ten, že vím, že i ženy berou orgasmus u muže za nutnost, která když není, tak pak mají obavy ze své nedostatečné atraktivity nebo schopností. A popravdě mnohem víc než muži (!), protože muži jsou už tak nějak z literatury zvyklí, že ženy nepovažují orgasmus, zejména ten mnohdy neexistující vaginální, za středobod svého sexuálního uspokojení.

Takže podle mě muži předstírají orgasmus proto, aby si partnerka nemyslela, že nebyla dost dobrá nebo že ho dostatečně nepřitahuje. Nemyslím, že by zde hrálo roli jeho ego, protože pro ženu orgasmus muže není nic uspokojivého samo o sobě. A pokud normálně zdravý sexuál nemá při styku orgasmus, tak rozhodně ne proto, že by ho nebyl schopen, ale právě proto, že se fakt snažil ho nemít / oddálit, protože popravdě každej sexuál, kterej ho nemá do 5 minut (a spíš dřív), ho aktivně oddaluje. Ženám je ale fakt těžký vysvětlit, že určitý přechodný úbytek nadrženosti jejich partnera při sexu není jejich chybou. Ženy maj holt výhodu, že to můžou dělat klidně hodinu bez zjevné námahy... Vyjma snad pár procent nadsamců, muži takhle jednoduše nefungují...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex