Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacni oddil webu
#1
Vsichni to vime, ale radeji to pisu sem at je to na ocich.

Chtelo by casem udelat nejakou tu informacni cast webu obsahujici zakladni informace o asexualite pro lidi, kteri zde budou poprve.
Bylo by asi vhodne pouzit ty informace jenz jsou na http://asexuality.org/cz, pripadne dodat nejake nove informace / prelozit nektere clanky z http://asexuality.org. Jelikoz ja nectu vsechny clanky z casti "Zhlédnuto a nalezeno", mel by obsah pak psat asi nekdo jiny.

Zaprve bude treba udelat nejakou kostru toho informacniho webu. Napady mam, ale cas ne. Navic se blizi zkouskove, takze prosim o trpelivost. :)

Zadruhe me zajima, kdo by byl ochoten dat dohromady ruzne obecne clanky o asexualite a sepsat je napr. ve Wordu ci podobnem editoru.

Casu na to je dost. ;)
Odpovědět
#2
Já bych tu obsahovou stránku zatím neřešil... zatím tam můžeme napsat jen pár informací, třeba to, co je na tom asexuality.org/cz; doplnit to můžeme vždycky. A jen tak pro zajímavost - kdo je autorem těch stránek? Je to někdo tady z fóra? :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#3
Já bych klidně mohla něco přeložit, ovšem nějak kompilovat či jinak tvořit informativní materiál pro stránky spojené s tímto fórem považuji za příliš riskantní činnost. ;)
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#4
No já bych se teoreticky mohla přes různé mezinárodní databáze dostat k fulltextovým článkům, psychologickým, o asexualitě. Když se navíc zaptáte autora zda to můžete použít/citovat tak většinou souhlasí....nebo něco z AVENu třeba...ale překlady mi nejdou, toho by se musel někdo ujmout
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Reklamni ikonka webu ke-diskusni-forum-x!k 15 38373 09. 12. 2010, 11:07:59
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex