Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím
#31
(15. 11. 2015, 11:08:41)mašinka Napsal(a): Děkuju za tip. :-) Rodnou hroudu jsem měla prozkoumanou ze všech stran, znala jsem i tu nejmenší kavárnu, ale v Praze vůbec netuším, odkud začít. Nedošla jsem dál než do profláklého Světozoru. Očividně jsem mohla dojít aspoň o pár metrů dál. :-D

Nejlépe začít od lesa.
Když má člověk naváto, tak i těch pár metrů popojít je problém. Může to mít na svědomí spousta faktorů: rovnováha, orientace, paměť..
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#32
Nejlepší je stejně domácí štrůdl. Hladový
Odpovědět
#33
(16. 11. 2015, 09:42:29)Asiel Napsal(a): Nejlepší je stejně domácí štrůdl. Hladový
Na tom něco je, ale taky ho doma někdo dokáže pokazit...
Štrůdl je jeden z málo sladkostí co umím upéct /jsem spíš kuchařský expert :) na maso/, a malinko jsem si ho vylepšil... do jablkového přdávám nasekanou Studentskou oříškovou směs a pár čokofloků.
A pak ještě dělávám jahodový štrůdl, což je taky dobrota...

Jinak bych si na nějaké velké pečení netroufl, a když to tělo někdy vyžaduje, nemám problém si raději něco koupit.
Jednou jsem totiž zkoušel se svojí čokomilnou kamarádkou udělat čokoládový dort, podle nějakého luxusního hotelového receptu. byl v tom med, pistácie, hromada 75%ní čokolády, chilli papričky, kýbl šlehačky, marcipán,brusinky... vyšlo to jen v materiálu na víc než pětikilo a plno hodin práce... ale bavili jsme se u toho. Výsledek ale nepředčil mé očekávání, i když jí a jejím kámoškám prý chutnal...
Pak jsme zkoušeli udělat jahodové knedlíky z tvarohového těsta a vše dělali podle receptu z časopisu... Těsto se ale nepovedlo, a až když jsem se bavil o tom fiasku s jednou zkušenou kuchařkou, a ptala se mě jak jsme to dělali, zjistili jsme že v receptu byla tisková chyba, posunuli desetinnou čárku u množství mouky... :)
Proto chápu existenci cukráren...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#34
(16. 11. 2015, 09:42:29)Asiel Napsal(a): Nejlepší je stejně domácí štrůdl. Hladový

Štrůdl je dobrej, ale já mám radši jablečný závin. A nejlíp, když v tom jsou jabka.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#35
(16. 11. 2015, 21:35:48)ChildFreeMan Napsal(a):
(16. 11. 2015, 09:42:29)Asiel Napsal(a): Nejlepší je stejně domácí štrůdl. Hladový

Štrůdl je dobrej, ale já mám radši jablečný závin. A nejlíp, když v tom jsou jabka.

Ovšem v ÚJČ AV ČR mají nejradši ŠTRÚDL! Zřejmě se jim nezdá dostatečně zdomácnělý.
Odpovědět
#36
(13. 11. 2015, 09:13:53)ChildFreeMan Napsal(a): Včera som prechádzal cez Púchov a Bytču. Aby som ta nezobral za slovo.

Šli dievčatá z Bytče...
... smrdeli im nohy!
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#37
(17. 11. 2015, 18:56:11)Charlie Napsal(a):
(13. 11. 2015, 09:13:53)ChildFreeMan Napsal(a): Včera som prechádzal cez Púchov a Bytču. Aby som ta nezobral za slovo.

Šli dievčatá z Bytče...
... smrdeli im nohy!

Asi že šli z toho Púchova...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#38
a skončily ve Smrdákoch
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#39
Takže šli vlastně úplně někam jinam, než byl původní plám.
Asi nás chtěli zmást, tohle fakt smrdí!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#40
http://www.youtube.com/watch?v=yB7ZqCL6ETE
Od teď budu každého posílat do Bytče...
:)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex