Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh
#31
(31. 01. 2021, 16:12:44)marteza Napsal(a): No a já píšu, že se nejen protínají, ale někdy (a dost často) se jeden vydává za druhý.
Jsou to dvě kategorie, ale lidé je ztotožní.

Jakože  když prohlásím,  že  mám vztah k nějakému obrazu, tak mne podezřívají, jestli jsem si nezadřel do penisu třísky z rámu?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#32
Já nejsem advokát tohoto názoru. Jen nežiju schovaný v ulitě.
Odpovědět
#33
(06. 02. 2021, 16:38:01)marteza Napsal(a): Já nejsem advokát tohoto názoru. Jen nežiju schovaný v ulitě.

Takže náznak jakéhosi vztahu ke šnekům?
No, ale ty bych právě z nějakých sexuálních experimentů, potažmo vztahů,  moc nepodezříval. Jsou to hermafrodité, a jejich páření může trvat i 15 hodin. A dokonce, i když každý má své obydlí, provádi to na veřejnosti. S ničím se, holt, netají.
Vidět to však taková Margret, tak by je, právě v tom nejlepším, posolila! Udělala by však chybu, pářící se plž je totiž velké afrodisiakum, měla by je raději ulovit a uvařit manželovi na oběd, možná by si dal pak konečně říct, a ona dala pokoj...

A snad se mohou šneci setkat pouze se závistí od slimáků,  neboť ti nedostali do vínku vilu, jakou je samozřejmě v jejich dlouhých očích, ulita. 
Čerpám však své informace od  znalce hmyzu pana Ondřeje Sekory, tak nevím zda touto vlastností, v reálném světě,  oplývají.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#34
(06. 02. 2021, 18:41:32)adevr Napsal(a):
(06. 02. 2021, 16:38:01)marteza Napsal(a): Já nejsem advokát tohoto názoru. Jen nežiju schovaný v ulitě.

Takže náznak jakéhosi vztahu ke šnekům?
No, ale ty bych právě z nějakých sexuálních experimentů, potažmo vztahů,  moc nepodezříval. Jsou to hermafrodité, a jejich páření může  trvat i 15 hodin. A dokonce, i když každý má své obydlí, provádi to na veřejnosti. S  ničím se, holt, netají.  Vidět  to  vsak taková Margret, tak by je,  právě  v tim nejlepším, posolila!
Snad se mohou setkat pouze se závistí od slimáků,  neboť ti nedostali do vínku vilu, jakou je samozřejmě v jejich dlouhých očích, ulita. 
Čerpám však své informace od  znalce hmyzu pana Ondřeje Sekory, tak nevím zda touto vlastností, v reálném světě,  oplývají.
???????,brouku se sexem máš ty ovšem větší problém, nicméně jsem se zasmála.
Odpovědět
#35
(06. 02. 2021, 18:55:06)Margret Napsal(a):
(06. 02. 2021, 18:41:32)adevr Napsal(a):
(06. 02. 2021, 16:38:01)marteza Napsal(a): Já nejsem advokát tohoto názoru. Jen nežiju schovaný v ulitě.

Takže náznak jakéhosi vztahu ke šnekům?
No, ale ty bych právě z nějakých sexuálních experimentů, potažmo vztahů,  moc nepodezříval. Jsou to hermafrodité, a jejich páření může  trvat i 15 hodin. A dokonce, i když každý má své obydlí, provádi to na veřejnosti. S  ničím se, holt, netají.  Vidět  to  vsak taková Margret, tak by je,  právě  v tim nejlepším, posolila!
Snad se mohou setkat pouze se závistí od slimáků,  neboť ti nedostali do vínku vilu, jakou je samozřejmě v jejich dlouhých očích, ulita. 
Čerpám však své informace od  znalce hmyzu pana Ondřeje Sekory, tak nevím zda touto vlastností, v reálném světě,  oplývají.
???????,brouku se sexem máš ty ovšem větší problém, nicméně jsem se zasmála.

Brouku? Zdá  se, že entomologie tu může  hrát větší roli, než jsem si vůbec jen pomyslel...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#36
(18. 12. 2020, 13:10:26)Ilmatar Napsal(a): Juliana: Díky! Koťátko je černé s bílými ponožkami. Nejdřív jsme mysleli, že je to kocourek, a začali jsme mu říkat Mikeš. Pak nám veteřinář řekl, že je to Mikeška :)

Dovolím si sem přidat drobnou aktualizaci (i když nejde o asexualitu ani o můj příběh): 

Mikeška se dnes ráno stala hrdou čtyřnásobnou maminkou. 
Koťátka jsou také všechna v černobílém provedení: jedno úplně černé, druhé černé s bílými tlapkami, třetí má bílé tlapky i bříško a čtvrté je už spíš bílé s černými flíčky. (Asi postupně docházela barva :-) ) Všechna jsou krásná, heboučká, voňavoučká a mají se čile k světu Srdce 
Budou výhledově hledat jiný domov - tak kdyby náhodou tady někdo zvažoval, že si pustí do života nového chlupáče, dejte mi vědět.
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1573 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8250 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11192 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18571 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 5458 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex