Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuál miluje duší??
#1
Big Grin 
Všechny vás moc zdravím,
časem jsem si uvědomila,že je něco jinak než běžné,vztahy se rozpadají,pochopení partnerů vyprchává,tolerance odchází spolu s nadějí,že je možné chtít pochopení i tam kde není žádné povědomí o odlišnosti.A najednou jsi sám/a a víš že jestli ještě je ždibec naděje,musíš si uvědomit podstatu věci,ale také si jí být jistý,což vyžaduje trochu času,někdy víc,někdy méně....podle okolností.
Tak jsem tady,možná dobře,možná ne,jen čas ukáže.
Každopádně všem co hledají moc přeji aby i našli,cokoli co je dokáže buď posunout nebo dodat pocit štěstí....snad dojde i na mě,tak hodně štěstí v různých podobách lásky přátelé ;)
Odpovědět
#2
Ahoj a vítej mezi námi. :-) Určitě jsi tu správně, tady máme pro každého pochopení. :-)
Odpovědět
#3
(15. 05. 2016, 19:55:17)mašinka Napsal(a): Ahoj a vítej mezi námi. :-) Určitě jsi tu správně, tady máme pro každého pochopení. :-)

Tak růžové to není....:)

To miklenicka
Ale zároveň zdravím a přeji ať jsou pro vás tyhle stránky přínosem, tak jak si to představujete. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#4
(15. 05. 2016, 20:18:12)adevr Napsal(a):
(15. 05. 2016, 19:55:17)mašinka Napsal(a): Ahoj a vítej mezi námi. :-) Určitě jsi tu správně, tady máme pro každého pochopení. :-)

Tak růžové to není....:)

Ticho! :-D
Odpovědět
#5
(15. 05. 2016, 20:42:05)mašinka Napsal(a):
(15. 05. 2016, 20:18:12)adevr Napsal(a):
(15. 05. 2016, 19:55:17)mašinka Napsal(a): Ahoj a vítej mezi námi. :-) Určitě jsi tu správně, tady máme pro každého pochopení. :-)

Tak růžové to není....:)

Ticho! :-D

Přeji pohodový den....tak jasně,všude lidé dělají chyby,tady to jistě není vyjímka....ale děkuji za přivítání :)
Odpovědět
#6
Zdravím a vítám tě... :-)
...a to, že jsi tu, znamená, že tu (a teď) být máš... :-)
Myslím si, že duší (prostřednictvím duše) může milovat kdokoli... ale zdá se pravděpodobnější, že asexuál k tomu dozraje tak nějak rychleji... ;)
Tak hodně zdaru při nacházení lásky... oblíbená fráze říká, že je dobré začít u sebe (což mohu vřele doporučit :-) ), ale mám neodbytný pocit, že ty to už dávno víš (tak stačí jen pokračovat)... :-)
Odpovědět
#7
(16. 05. 2016, 17:37:50)Morwen Napsal(a): Zdravím a vítám tě... :-)
...a to, že jsi tu, znamená, že tu (a teď) být máš... :-)
Myslím si, že duší (prostřednictvím duše) může milovat kdokoli... ale zdá se pravděpodobnější, že asexuál k tomu dozraje tak nějak rychleji... ;)
Tak hodně zdaru při nacházení lásky... oblíbená fráze říká, že je dobré začít u sebe (což mohu vřele doporučit :-) ), ale mám neodbytný pocit, že ty to už dávno víš (tak stačí jen pokračovat)... :-)

Děkuji,moc pěkně jsi to napsala,opravdu mám pocit správného směru,tak snad už konečně nezabloudím,což přeji všem hledajícím s otevřenou duší i srdcem ;)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex