Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#11
Adevr, ty náš asexuálny minister optimalizácie príspevkov na fóre, viem, že si uzrozumený s tým kto si a v prípade nejakej otázky si vieš všetko dohľadať v predchádzajúcich diskusiách ešte z roku 2008, teda z obdobia mojej rannej puberty ale myslím, že aspoň v sekcii UVÍTACÍ KOUTEK, kde sa slečna predstavila v medailóne s názvom VYPOVÍDANÍ SE O ME A SEXU by si mohol trochu ubrať plyn. Čo má podľa Teba tak asi o sebe napísať na uvítanie? "Stotožňujem sa s názorom publikovaným dňa 23. júna 2009 o 11:43 a zistila som, že mám úplne rovnaký problém." ? Myslím, že celkovo v diskusii, dokým sa ľudia neurážajú a nepodnecujú k násiliu, nenávisti atď, nech si píšu čokoľvek a v časti, kde sa predstavujú už duplom, je to ich priestor, ktorý nech zaplnia tým, čo majú na srdci a nie tým, čo tu už raz niekto napísal. A týmto konaním bez pozlátka, ako tomu hovoríš, fakt neviem komu prospeješ. Ľudia sem prídu hľadať pomoc a porozumenie, no za to tu dostanú zadarmo posudok o tom, že sú precitlivení a vlastne ťa otravujú :) . Máš tu viac ako 2000 príspevkov a keby sa mi to chcelo čítať, skopíroval by som všetko, kde opakuješ stále to isté alebo aspoň podobné. Ale na druhej strane, za každý tvoj príspevok som vďačný, aspoň sa tu niečo deje.

Pekný deň :)


(13. 03. 2017, 05:26:51)adevr Napsal(a): To Chodec

nemohu souhlasit... že by lidé byli až tak děsivě přecitlivělí?
Že by je pár dobře míněných rad , neobalených ve falešném cituprázdném pozlátku, mohlo odradit?
Tak to je na pováženou.
Myslím že je lepší někoho přimět k zamyšlení, než k prázdnotě. A té se dostává každému, kdo zde na Fóru píše stále stejné dotazy,... namísto toho aby si také něco přečetl.
Nebo je to jinak, a bývá zahrnut soucitem a kvalitními odpovědmi.?
Řekl bych že ne, a stejně pak odsud uražen sobecky vymizí.
Udělejte si malý přehled...

Vy Chodče máte přehled a povětšinou kvalitní názory, tak nevím proč píšete takovou hloupost. Jen jako potřebu se vyhranit?


To waterlili
Když budeš dostávat pořád dokola stejné jídlo, tak se ti přejí... byť bylo ze začátku vynikající. Zákonitě tě přestane bavit, a budeš mít za zlé kuchaři že byl líný a nepřečetl si kuchařku. Pletu se?
Odpovědět
#12
(13. 03. 2017, 05:26:51)adevr Napsal(a): To waterlili
Když budeš dostávat pořád dokola stejné jídlo, tak se ti přejí... byť bylo ze začátku vynikající. Zákonitě tě přestane bavit, a budeš mít za zlé kuchaři že byl líný a nepřečetl si kuchařku. Pletu se?

Pro mě byl úvodní příspěvek nový a protože nemám možnost přečíst všech téměř 37 tisíc příspěvků, tak jsem za něj rád. A ty bys mi chtěl upírat přečtení příspěvku, který mě zajímá?
Mně by nevadilo dostat stejné jídlo po dvou letech a mezitím něco jiného. Nechceš snad říct, že jsou tady jen příspěvky jako byl úvodní.
Případné pokračování této naší soukromé diskuze už ale budu řešit přes mail, protože to nijak nepřispívá k rozvíjení úvodního příspěvku.
Odpovědět
#13
(13. 03. 2017, 00:15:31)Chodec Napsal(a): Vážený pane Adevre,
na jednu stranu souhlasím s Vaším názorem, že se otázky a odpovědi opakují a že přílišná snaha škatulkovat (se) spíš může vést k přehlédnutí příležitosti změnit něco pozitivního na sobě nebo ve světě pro druhé. Ale na druhou stranu fórum a komunita kolem něho není tým, který má za úkol něco vyřešit nebo připravit výukový kurz a materiály. Myslím, že hlavním smyslem fóra je právě ta možnost se vypovídat, tím si ujasnit i s pomocí cizích odpovědí na míru své názory a trochu se ubezpečit, že není člověk jediný ve světě s odlišnými názory. Některé diskuze se pak rozběhnou opravdu zajímavě a i témata, která s jménem serveru nesouvisí, jsou často zajímavá a poučná. A každý názor i zpověď jsou alespoň v nějakém maličkém detailu originální/liší se od ostatních.

Chápu, že Vás třeba čtení některých zpovědí a třeba i nářků dokola vede k rozmrzelosti a nebo třeba ke snaze účastníky trochu tvrdším slovem léčit. Ale velmi by mě mrzelo, pokud by takové příspěvky vedly k zastrašení někoho, kdo se potřebuje svěřit, popovídat si atd. Fórum by podle mě mělo být příjemný prostorem k povídání, setkávání se (alespoň virtuálně) a lidé se potřebují zapojit do hovoru a často to berou spíš jako zábavu než vážnou věc a i jen ta komunikace má smysl pro zlepšení života. A i mě by mrzelo, až třeba jednou pocítím potřebu se vypsat, že mě za mé jinde a jinými již mnohokrát prožité kotrmelce bude čekat jen mrzuté bručení. Díky za pochopení

Chodec

Děkuji Chodci, že tak dokonale a velmi zdvořile shrnul dlouhodobé pocity mnoha dalších z tohoto fóra.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#14
Omlouvám se za OT, ale nedá mi to:

... přiznávám, se že mne až do přečtení tohoto vlákna nenapadlo, že by čtení každého příspěvku bylo povinné...:-\ZmatenNechápavě zírajícíUplakaný
...a přiznávám se, že všechny příspěvky nečtu (zvláště ty, které mne nezajímají nebo mi nepřinášejí nic nového či inspirativního) a i na ty, které čtu, mnohdy nereaguji...
...také se přiznávám (a tak trochu i slibuji ;) ), že až nastane chvíle, že mi pobyt na fóru nebude přinášet nic nového a bude se mi zdát, že všichni jsou tu nudní, nevyzrálí a opakují se pořád dokola (což se s mým zvyšujícím se věkem výhledově nevyhnutelně blíží :-D ), přesunu svou "realizaci" jinam... :-)



(12. 03. 2017, 20:09:48)aliensexualka Napsal(a): Máte pravdu, že pojmy a k nim příslušející definice nejsou žádná výhra. Ale cítila jsem potřebu se vypovídat a myslím, že Uvítací koutek je místem právě pro tyto nic neřešící, plevelné příspěvky. A co chci? Asi chci vědět, co chci.

Tak tohle máme rozhodně společné... :-)
Vítej "hledačko"... :-)
Odpovědět
#15
Já nemám potřebu řešit ,,něco" dál, vše podstatné už jsem napsal... zbytek by bylo opět mlácení prázdné slámy.

Kdybych napsal : ,, ahojki a juchuchu, to je hezké že jsi s námíí.. společně to něco zvládněm, máme to stejné... lol.. až tak jsem to nemyslel... však ty víč co, osud ne... hledání je fajn, bude nás víc nebudem se báti nic, a taki sem ničehož nic tafdyk nečet bo, co je důležitější neš múj problém , né... tak ahoj , ahoj... posílám dest jsi demi , nebo pan,.zjisti a.. mějse ." tak by to pro mnohé bylo normální a v pohodě.

Když však napíšu, že je lepší před tím, než zde předložím svůj životní tragický osud v plen, aspoň trošku se zavrtat do starších příspěvků, abych stále dokola nepsal stejné věci, čímž myslím velmi podobné vyskytující se tu v kratších časových úsecích, bylo by to mnohem lepší a podnětnější, tak začnou běhat broučínci po brableništi.

Pokud to neudělám, ...ale to už jsem psal, nemíním se opakovat, ač to stejně každý oponent pořádně nepročetl... v tomhle pokračovat, to je jako vyhrát paralympiádu...
Děcká vyhráli jste, končím s touto planou diskuzí... vemte vozíčky a hurá na bedny,,,

No jo, no... mám holt jiný názor, a lovískovat a kydat prázdná písmenka (mimo chat) nemusím.
Ale vy klidně... jeďte.. doufám že vám ty zlé mamči nahustili dobře pneumatiky.
:)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#16
To Niekto
na začátku jsem přece psal že to není osobní, prostě jsem to připsal k jednomu z mnoha stejných příspěvků. Takže osočení že někoho odrazuji přímo, neberu.
Je to forum o něčem, předpokládá se, že než vstoupíš, je slušnost probrat alespoň částečně co se zde děje.

Kdyby tu bylo fórum třeba sběratelů a výrobců nožů, a každý týden by se přihlásila fňukna že má taky kudlu, a co dělat když se řízne, bo mu brácha ten příborák nabrósil... tak by se našlo dost lidí co by ho poslali někam.

Každý by měl mít tu slušnost, se přinejmenším zhruba seznámit o čem jsou stránky kam hodlám s dotazem vstoupit, a neurážet ostatní ingorováním podstatných věcí z minula.
A bohužel to, že někdo nemá chuť si číst starší příspěvky a tak vytváří stále stejné, na něž mu stejně nikdo nic normálního neodpoví, považuji za sobecké. Ale to se opakuji, jenže musím, neboť jsi očividně moc pozorně mé názory nečetl.

Momentálně se zdejší odpovědi redukují na ,,ahojování a stejnování" od lidí co hledají kontakt, což by u nožířů asi neprošlo.

Ale kdysi bylo líp, a vlastně vždy, když někdo přijde s něčím byť ne zrovna podnětným, tak alespoń zajímavým.
A ano, jak píšeš ... je fajn když se něco děje... :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#17
Z definice se příspěvky v uvítacím koutku musí svým obsahem a celkovým vyzněním do značně míry opakovat, neboť i když jsme každý jiný a máme své vlastní životní cesty, osudy asexualu jsou do jistě míry podobne.

Vezmu-li sebe, rozpadlé manželství pro nedostatek sexu. Takových je nás zde několik a osud podobný mému se objevil před mým prvním příspěvkem v uvitacim koutku i po něm. Jinými slovy, i já se opakoval.

V čem vsak vnímám smysl uvitaciho koutku je především v nalezení odvahy něco napsat. Pro mnohé to nemusí byt snadné z nejrůznějších příčin.

Pakliže to někoho obtěžuje, jednoduše muže příspěvek ignorovat, není nicméně nutné přikročit hned k dehonestaci.
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#18
Psal jsem několikrát, že to nebylo nic osobního, jen poznatek a příspěvek k jednumu z mnoha totožných dotazo-představení.
Nemohu za to, že se tom lidé hledají a očividně mnozí mají i potíže s vnímáním textu. Kloužou po povrchu a vkládají si do něj sami sebe. I přesto, že to tak autor nezamýšlel.
Jeho slova o sobectví tak tím dostala docela přesah.

Tak teprve tohle je, u mne, ona dehonestace.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#19
Ale vy to nechápete!
Teda, ja som hneď vedel, čo adevr myslí. Teda to nie, nie som telepat, ale po prečítaní diskusie som vedel, kam tým mieri.
Uvítací koutek nie je povinný. Ak som tu nový, tak sa môžem začať vyjadrovať k úplne iným témam. Napríklad sa začnem baviť o hudbe alebo o zaháňaní smútku rôznymi spôsobmi. Človek sa nemusí predstaviť, predstavia ho jeho ďalšie príspevky.
Na otázky sa tu odpovedá, áno, ale 90% z nich je zodpovedaných a nie je to tak dávno.
Na druhú stranu, riešiť, či si cestoviny spravím na sporáku od elektrolux alebo na sporáku od ety je asi zbytočné. Tie cestoviny budú rovnaké, pokiaľ ich postrážim a budú rovnako chutiť, pokiaľ ich ochutím. Niekto je síce zvedavý, ale je to koniec koncov zbytočné. Podstatné je, že si tie cestoviny spravím na sporáku.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#20
To Charlie

Přesně, opět jsi mne potěšil svou inteligencí a hlavně vnímavostí.
Až mne to děsí...
Někdy na jaře mám asi v Brně křtění knížky , tak tě musím opít, abych ti trošku poničil mozkové buňky,,, :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex