Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj!
#1
Tak nějak se protloukám životem a celkem bych ocenil parťačku. Pozoruji, že tím, jak jsem asexuál, tak mě slečny považují za úžasného kamaráda, ale tím to asi tak končí. Hádám, že tady v tom nebudu sám. Nějaké rady?

(Info o mně: viz profil)
Odpovědět
#2
Co třeba zkusit místní seznamku? Posmívající se
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#3
O té možnosti vím, ale asi s ní počkám na konec zkouškového. Zajímalo mě, zda někdo nemá nějaké doporučení použitelné i mimo tuto komunitu.
Odpovědět
#4
Nie, na zoznamke nikto neodpovedá (mne určite nie), tak ťa od nej odrážam. Treba brúzdať fórom a nájsť si nejakú sympaťáčku v príspevkoch. Napríklad.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#5
Zdravím.


Takže rady... no, odkazuješ na info v profilu, ale moc tam toho nemáš, mně to zase tak moc nezaujalo.

A jinak doporučuji cestovat. Když nejde ona k tobě, musíš ty za ní, to je jednoduchá logika. Cestovat na ta správná místa, na místa spjatá s nějakým tvým zájmem. Když já se třeba zajímám o zahradu, pěstování, soběstačnost, tak jedu na farmu. Nestačím se divit, co tam potkávám za zajímavé lidi, na které ve svém běžném prostředí nemám šanci narazit. Možná třeba i časem najdeš někoho, kdo se dá nazvat, jak říkáš, parťačkou.

Můžeš se spoléhat i na různé esoterické a duchovní teorie ve smyslu "přej si a bude ti dáno", je o tom dost knih, no, mně se to moc neosvědčilo...

Každopádně zastávám myšlenku, čím více lidí potkáš, tím bude pravděpodobnější, že nalezneš. Hodně zdaru!
Odpovědět
#6
(31. 07. 2017, 21:35:59)d-kun Napsal(a): Můžeš se spoléhat i na různé esoterické a duchovní teorie ve smyslu "přej si a bude ti dáno", je o tom dost knih, no, mně se to moc neosvědčilo...

Ano, tyhle rady v duchovní literatuře opravdu existují, ale převést je do praxe je obtížné.
Jde tam o schopnost udržovat v mysli nebo představě podobu svého přání po velmi dlouhou dobu, a především po celou tu dobu nemít žádné další jiné přání (které by dotyčného rozptýlilo). Což je pro současného člověka v současné civilizaci asi nesplnitelné.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex