Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidla seznamky
#1
Prosím, nešlo by do seznamky vložit nějaký pravidla? Zejména by bylo dobré inzerenty upozornit na to, že je vhodné do inzerátu napsat věk. Bez toho to fakt není ono.
Díky.
Odpovědět
#2
Právě jsi je upozornil. :D
Odpovědět
#3
Nevěřím tomu, že všichni si to tady přečtou.
Odpovědět
#4
Já mám v seznamce taky inzerát a nikdo mi neodepsal. Nedalo se nějak nastavit i toto? :-) Určitě nejsem jediný, kdo by to uvítal, co jsem si všiml :-) :-)

Ale abych jen nekecal - jsem pro návrh :-)
Odpovědět
#5
(23. 08. 2017, 17:27:16)Fatman Napsal(a): Já mám v seznamce taky inzerát a nikdo mi neodepsal. Nedalo se nějak nastavit i toto? :-) Určitě nejsem jediný, kdo by to uvítal, co jsem si všiml :-) :-)

Ale abych jen nekecal - jsem pro návrh :-)

Mne nikto neodpísal už na dva inzeráty a to je tu ľudí z Brna po ... vrch Jeseníků 8-)
Buď sme maximálne nesympatickí a odpudiví, alebo máme zlé povahy, alebo máme mix týchto výzorovo-duševných vlastností. Tak nám neostáva nič iné, len ísť na pivo spoločne.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#6
No, zdejší seznamka je fascinujícím vítězstvím neumírající naděje nad neúprosnou statistikou.
Pokud vezmeme v úvahu počet asexuálů v dané lokalitě a přidáme omezení věkem, společenským zařazením, okruhem zájmů a ještě několika dalšími limity, dostaneme zpravidla množinu jednotlivce, která se neprotíná v žádném bodě s jinými kompatibilními množinami. ( A to si tam někteří ještě nacpou nějaký zcela specifický požadavek Velmi šťastný )

Tím nechci rozhodně snižovat snahu po osobním kontaktu, jen si myslím, že její naplnění bude spíš vzácný úkaz.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#7
Vida, společenské zařazení, možná i politické preference a barva pleti, popřípadě bych nezapomínal na náboženství. Tyhle všechny kolonky by měl inzerent vyplnit, jinak by mu nemělo být umožněno svůj inzerát vyvěsit. A to určitě není vyčerpávající seznam, jen takový nástřel. Dále bych seznamku nechal pravidelně vyskakovat, nebo aspoň její poslední třeba tři příspěvky bych připíchnul na boční panel, který bych pro tento účel přidal k layoutu stránky. Aby to ožilo.
Odpovědět
#8
(23. 08. 2017, 22:19:16)neokane Napsal(a): Vida, společenské zařazení, možná i politické preference a barva pleti, popřípadě bych nezapomínal na náboženství. Tyhle všechny kolonky by měl inzerent vyplnit, jinak by mu nemělo být umožněno svůj inzerát vyvěsit. A to určitě není vyčerpávající seznam, jen takový nástřel. Dále bych seznamku nechal pravidelně vyskakovat, nebo aspoň její poslední třeba tři příspěvky bych připíchnul na boční panel, který bych pro tento účel přidal k layoutu stránky. Aby to ožilo.

Tak určitě. Seznamujte se, i kdyby jste nechtěli!!!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#9
(24. 08. 2017, 15:19:43)adevr Napsal(a):
(23. 08. 2017, 22:19:16)neokane Napsal(a): Vida, společenské zařazení, možná i politické preference a barva pleti, popřípadě bych nezapomínal na náboženství. Tyhle všechny kolonky by měl inzerent vyplnit, jinak by mu nemělo být umožněno svůj inzerát vyvěsit. A to určitě není vyčerpávající seznam, jen takový nástřel. Dále bych seznamku nechal pravidelně vyskakovat, nebo aspoň její poslední třeba tři příspěvky bych připíchnul na boční panel, který bych pro tento účel přidal k layoutu stránky. Aby to ožilo.

Tak určitě. Seznamujte se, i kdyby jste nechtěli!!!

Seznamujte se, i když už jste seznámeni!
Odpovědět
#10
(24. 08. 2017, 20:44:40)neokane Napsal(a): Seznamujte se, i když už jste seznámeni!

Tak tohle jsem nepobral... to už je asi ňákej vyšší level.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Information Pravidla fóra Lur Raven 0 83434 25. 01. 2009, 18:30:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex