Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nové zjištění??
#1
Wink 
Tak tu po nějaké době zase zdravím všechny na fóru. Jsou to už minimálně tři měsíce, co jsem u sebe objevila asexualitu. Jenže, tím to jaksi neskončilo. Přemýšlela jsem hodně o vztazích a podobných věcech a došla jsem až k tématu 'romantika'. Začala jsem hledat odpověď na otázkou, co je má romantická orientace. Naprosto vím, že kluci se mi tak nějak normálně líbí, ale je to čistě z estetického hlediska. Zkrátka se mi líbí různé outfity a občas i to, jak někdo vypadá upraveně. Téměř to samé bych řekla u holek (u těch ale opravdu hledím jen na outfity, dívky na mě žádným způsobem nepůsobí). Ale je tu menší zádrhel. Už cca 10 let se znám se svou kamarádkou, se kterou jsem se začala více sbližovat, když jsme byli v sedmé třídě. Po asi tak pěti letech všemožného výletování s ní, chození k ní na návštěvy, se naše kamarádské pouto upevnilo a minulý rok jsem se jí svěřila, že ji mám opravdu moc ráda (tak nějak víc, než je to u kamarádek obvyklé). Bála jsem se, jak to vezme, ale nakonec to dopadlo velmi dobře, jelikož ke mně cítila to samé. Také jsme se začali otevřeně vodit za ruce. No a tenhle rok se věci mají takto:
Přišla jsem na to, že nejspíš budu demiromantik. Protože, jak vidím, normálně mě holky vůbec nepřitahují, ale u mé kamarádky je to prostě jiné. Mám ji ráda pro to, kdo je a jaká je uvnitř. Nezáleží mi na pohlaví člověka, nýbrž na jeho charakteru. A trvalo mi to několik let, než jsem si utvořila to pevné pouto, díky kterému jsme tu jedna pro druhou, a díky kterému si obě uvědomujeme svobodu lásky, poněvadž láska existuje opravdu mezi kýmkoliv. K mému sdělení to bude asi tak nějak vše, děkuji všem, kteří mají trpělivost a přečtou si tenhle příspěvek.  Velmi šťastný LOL
Odpovědět
#2
Zdravím Vás
Však co. Oběma vám to vyhovuje, nikoho tím neobtěžujete. máte se rády. Ideální stav.
Odpovědět
#3
Co k tomu dodat, takový vztah mít je můj sen... díky za naději, že je to skutečně možné...
Odpovědět
#4
To byla klika, že to kamarádka cítila stejně. :-D Blahopřeji.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#5
(04. 09. 2018, 20:07:49)Aggie74 Napsal(a): Co k tomu dodat, takový vztah mít je můj sen... díky za naději, že je to skutečně možné...

No neeeeeeeeee nejsme ze stejné planety???? (S ohledem ke tvému titulu "mimozemšťan). 
Jinak pevně doufám a věřím, že k sobě také najdeš někoho, kdo bude pro tebe ten správný ufon snů...  LOL Ne, ale teď opravdu: Přeji ti opravdu mnoho štěstí, ať nalezneš tu svou zbloudilou dušičku, která při tobě bude stát i v tom nejhorším. Naděje umírá poslední, tak si ji nenech vytrhnout ze srdíčka.  Srdce
Odpovědět
#6
Rainbow 
Zdravím všechny, 
chci všem, kteří prochází těžkým obdobím, kteří si nejsou jisti ohledně sebe samých, kteří si příliš nedůvěřují; abyste našli odvahu a chytili se pevně naděje, která ve vašich srdíčkách dřímá. Nejste v tom sami! Rozhodně existuje minimálně jedna lidská bytůstka (a také celá tato komunita lidí sdílejících stejný problém), která vás pochopí a nenechá jen tak vlát ve větru sotva se provazu držíc. Určitě nenechejte strach, aby vás zabalil do mlžného hábitu a zastínil tak vizi vašeho skutečného charakteru. A pokud něco nevyjde hned, nechte tomu volný průběh a čas se o všechno postará. Pro ty, kteří jste tu náhodou věřící, přeji vám, aby vás Bůh navedl na správnou cestu a nezapomeňte, že On vás nikdy odsuzovat nebude za to, kým opravdu jste. 
Na závěr pro všechny: Milujte koho opravdu milovat chcete, ne koho vám určují standardy. A samozřejmě toho, kdo za to opravdu stojí, kdo není jedna velká faleš. Mnoho štěstí, úspěchů v životě a myslete pozitivně! Děkuji za vaši přízeň.  Srdce LOL Srdce
Odpovědět
#7
(13. 09. 2018, 19:52:20)Ace_llama Napsal(a): Pro ty, kteří jste tu náhodou věřící, přeji vám, aby vás Bůh navedl na správnou cestu a nezapomeňte, že On vás nikdy odsuzovat nebude za to, kým opravdu jste. 

Jsem jiného názoru, respektive Jehova je jiného názoru: „Kdyby muž souložil s mužem, jako se souloží s ženou, oba spáchali ohavnost; jistě budou usmrceni, jejich krev je na nich.“ (Lv 18,22) :-D 
(A Nový zákon: „Nemylte se! Ani smilníci ani modláři, cizoložníci, rozkošníci ani lidé praktikující homosexualitu, zloději ani chamtivci, opilci, utrhači ani lupiči nebudou dědici Božího království.“ (1K 6,9-10). )

Ale přání je milé, všechno nejlepší do života i tobě, Ace. :3
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#8
(13. 09. 2018, 23:02:12)Juliana Napsal(a):
(13. 09. 2018, 19:52:20)Ace_llama Napsal(a): Pro ty, kteří jste tu náhodou věřící, přeji vám, aby vás Bůh navedl na správnou cestu a nezapomeňte, že On vás nikdy odsuzovat nebude za to, kým opravdu jste. 

Jsem jiného názoru, respektive Jehova je jiného názoru: „Kdyby muž souložil s mužem, jako se souloží s ženou, oba spáchali ohavnost; jistě budou usmrceni, jejich krev je na nich.“ (Lv 18,22) :-D 
(A Nový zákon: „Nemylte se! Ani smilníci ani modláři, cizoložníci, rozkošníci ani lidé praktikující homosexualitu, zloději ani chamtivci, opilci, utrhači ani lupiči nebudou dědici Božího království.“ (1K 6,9-10). )

Ale přání je milé, všechno nejlepší do života i tobě, Ace. :3

Píše "věřící", ne " věřící v biblického Boha".
Odpovědět
#9
(14. 09. 2018, 09:30:50)Nihillus Napsal(a):
(13. 09. 2018, 23:02:12)Juliana Napsal(a):
(13. 09. 2018, 19:52:20)Ace_llama Napsal(a): Pro ty, kteří jste tu náhodou věřící, přeji vám, aby vás Bůh navedl na správnou cestu a nezapomeňte, že On vás nikdy odsuzovat nebude za to, kým opravdu jste. 

Jsem jiného názoru, respektive Jehova je jiného názoru: „Kdyby muž souložil s mužem, jako se souloží s ženou, oba spáchali ohavnost; jistě budou usmrceni, jejich krev je na nich.“ (Lv 18,22) :-D 
(A Nový zákon: „Nemylte se! Ani smilníci ani modláři, cizoložníci, rozkošníci ani lidé praktikující homosexualitu, zloději ani chamtivci, opilci, utrhači ani lupiči nebudou dědici Božího království.“ (1K 6,9-10). )

Ale přání je milé, všechno nejlepší do života i tobě, Ace. :3

Píše "věřící", ne " věřící v biblického Boha".
Klobouk dolů.... tomu se říká trefná  poznámka.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#10
(14. 09. 2018, 09:30:50)Nihillus Napsal(a):
(13. 09. 2018, 23:02:12)Juliana Napsal(a):
(13. 09. 2018, 19:52:20)Ace_llama Napsal(a): Pro ty, kteří jste tu náhodou věřící, přeji vám, aby vás Bůh navedl na správnou cestu a nezapomeňte, že On vás nikdy odsuzovat nebude za to, kým opravdu jste. 

Jsem jiného názoru, respektive Jehova je jiného názoru: „Kdyby muž souložil s mužem, jako se souloží s ženou, oba spáchali ohavnost; jistě budou usmrceni, jejich krev je na nich.“ (Lv 18,22) :-D 
(A Nový zákon: „Nemylte se! Ani smilníci ani modláři, cizoložníci, rozkošníci ani lidé praktikující homosexualitu, zloději ani chamtivci, opilci, utrhači ani lupiči nebudou dědici Božího království.“ (1K 6,9-10). )

Ale přání je milé, všechno nejlepší do života i tobě, Ace. :3

Píše "věřící", ne " věřící v biblického Boha".

Ano, a to je přesně důvod, proč zase já píšu "Jehova" a "Nový zákon", ne "bůh". :-D
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Představení nové členky Ele-diskusni-forum-onor 5 12049 25. 10. 2013, 18:31:03
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex