Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
#1
Před chvilkou jsem narazila na tyto super stránky, takže jsem neodolala a ihned zaregistrovala. Bohužel jsem si tedy nepřipravila žádné unikátní uvítací věty, ale vnitřně mám pocit, že se tu budu cítit jak ryba ve vodě.
Ač nevím, zda celý můj život spočíval v latentní asexualitě, nějakým způsobem reality žití jsem se dostala k tomu životnímu označení "bod zlomu".
Tak jsem zde...konečně
Odpovědět
#2
Vítej :D
Odpovědět
#3
Ahoj. Taky Tě tady vítám. Hlavně si z toho nic nedělej, že Tě hned nepřívítalo 20 lidí. Oni jsou teď zaneprázdnění vítáním Veverky z Prahy. Jakmile ji dají dostatečně najevo jak moc je tady vítána, věřím, že si najdou čas i na Tvé vřelé přivítání. P
Odpovědět
#4
(18. 03. 2019, 15:05:25)peter.lacey Napsal(a): Ahoj. Taky Tě tady vítám. Hlavně si z toho nic nedělej, že Tě hned nepřívítalo 20 lidí. Oni jsou teď zaneprázdnění vítáním Veverky z Prahy. Jakmile ji dají dostatečně najevo jak moc je tady vítána, věřím, že si najdou čas i na Tvé vřelé přivítání. P

Jasně,  zabrušujem dřevo na transparenty, holky šijou mávátka a bude i ( pokud se tam zastavi i nějaký vzteklý muslim) živý ohňostroj! 
Čau kokos!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#5
Tak vidíš Kokosko, věděl jsem, že se na Tvé velkolepé přivítání něco chystá. Já budu hrát v dechovce na nádraží. P
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex