Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj ahoj
#1
Rainbow 
Zdravím tuto komunitu, 
právě jsem se sem nově registrovala, jelikož určitě nejsem jediná homoromantička a věřím, že se tu najde někdo, s kým se dá popsat, popovídat a lépe se navzájem pochopit :)

O mně tedy ve zkratce: mám za sebou vztah s dívkou i chlapcem a vždy to vydrželo jen několik měsíců (byla jsem to já kdo se rozcházel). Kluka si dokážu představit na sex jednou za čas, nicméně ne natolik kolik vyžaduje vztah a do dívek se bezhlavě zamilovávám víc než je zdrávo bych řekla :D dost jsem v tom všem tápala, identifikace bi pro mě ale zrovna není ideální na to že mi jde opravdu spíše o emocionální rovinu. Ráda tu tedy poznám kamarádky, které to mají třeba podobně O:-)
Odpovědět
#2
Vítej na tomto fóru. Doufám, že se ti zde bude líbit a najdeš zde ty správné lidi. :)
Odpovědět
#3
Noooo... já to mám třeba úúúúplně stejně... ale úplně...
Odpovědět
#4
Proc jen kamaradky?
Slepé cesty jsou...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex