Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje asexualita
#11
Trochu se obávám tu něco přidat,jelikož s tímto nemám zkušenost a většinou mě lidi spíš odsuzují za to jaký jsem,ale tak zkusím to. Už od puberty vím,že sex pro mě není ničím zajímavý,jen je problém najít někoho (holku),která by to měla stejně. Myslíte že je možné takovou vůbec najít?
Odpovědět
#12
Ahoj. :-) Určitě to možné je, seznamka tady na fóru praská ve všech. Jen bych doporučovala vyplnit o sobě víc údajů do profilu, aby případné zájemkyně měly přesnější představu o tom, kdo jsi. Držím palce při hledání slečny.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#13
Najdeš. Co se týče nepotřeby k sexu, v tom větší problém nebude najít partnerku která to má stejně.
Můžem to nazvat jako jakýsi základní kámen vztahu, který se může nebo nemusí začít rozvíjet.
Protože nyní už jde pouze o to, jak si ti dva sednou ve všem ostatním, úplně stejně jako v běžném sexuálním vztahu.
A to je teprve to pravé hledání jehly v kupce sena.
Takže můžeš bez většího problému najít asexualní partnerku jako jsi ty, ale po nějaké době to krachne z důvodů které s asexualitou vůbec nesouvisí. Vlastní zkušenosti, bohužel. Neutrální 
Odpovědět
#14
(05. 06. 2020, 23:30:34)Juliana Napsal(a):
Ahoj. :-) Určitě to možné je, seznamka tady na fóru praská ve všech. Jen bych doporučovala vyplnit o sobě víc údajů do profilu, aby případné zájemkyně měly přesnější představu o tom, kdo jsi. Držím palce při hledání slečny.

Jeden z údajů, který by bylo vhodné vyplnit je datum narození, aby tam byl uvedený viditelný věk; začít si dopisovat s možným protějškem a pak zjistit, že věkový rozdíl je třeba i víc jak 15 let......jedno kterým směrem......
Odpovědět
#15
Ahoj, na internetové porady vlastně vůbec nechodím. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem nějakou takovou našla. Asi mě tu nebude tolik lidí odsuzovat kvůli mému věku...
Mno, jak začít :D Myslím si, že jsem aromatická asexuálka (problém je v tom, že mi bude 15 let). Když jsem se někdy zmínila o tom, že mě vlastně nikdo nepřitahuje, každý mi hned říkne "najdeš si toho pravého". Ale já nechci. Vztahy a sex se mi naprosto hnusí, ale v mém okolí nikoho takového osobně neznám.
Samozřejmě nabídky o vztah byly (asi pět), jenže každého jsem slušně odpálkovala. Dále mě napadlo, jestli nemohu být třeba i lesba...
Omlouvám se za slohovku :) A za případné odpovědi předem děkuji.
Odpovědět
#16
(17. 06. 2020, 22:10:19)AroAcegirl Napsal(a): Ahoj, na internetové porady vlastně vůbec nechodím. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem nějakou takovou našla. Asi mě tu nebude tolik lidí odsuzovat kvůli mému věku...
Mno, jak začít :D Myslím si, že jsem aromatická asexuálka (problém je v tom, že mi bude 15 let). Když jsem se někdy zmínila o tom, že mě vlastně nikdo nepřitahuje, každý mi hned říkne "najdeš si toho pravého". Ale já nechci. Vztahy a sex se mi naprosto hnusí, ale v mém okolí nikoho takového osobně neznám.
Samozřejmě nabídky o vztah byly (asi pět), jenže každého jsem slušně odpálkovala. Dále mě napadlo, jestli nemohu být třeba i lesba...
Omlouvám se za slohovku :) A za případné odpovědi předem děkuji.

Ahoj, zdravím.

Síce už ťahám pomaly k tridsiatke, ale kupodivu už v tom veku, ktorý uvádzaš, som cítil a vnímal na sebe tieto isté črty, ktoré popisuješ. No samozrejme som tomu ešte v tej dobe nerozumel a taktiež som sa stretával s podobnou spätnou väzbou, ale to asi drvivá väčšina nás, ktorí sme tu medzi asexuálmi.

Následne v priebehu ďalších rokov sa mi iba potvrdzovalo, že naozaj so mnou niečo nie je také, ako väčšina ľudí vidí druhých. Doteraz som bez akéhokoľvek vzťahu, bez akejkoľvek romantiky a život si užívam naplno. A až časom som objavil, že tejto charakteristike sa pripisuje aj názov AroAce. Čo tým chcem povedať? Prijmi sa takou, akou si, nerob si z toho výčitky a užívaj si život naplno :)

P.S. vitaj medzi nami.
Odpovědět
#17
Zcela souhlasím s NaitsirhcLM. :) Já jsem mezi čtrnáctým a patnáctým rokem také tušila, že nejspíš budu asexuál. Takže hlavně nepodléhej dojmu, že se to nutně musí změnit, a nenech se do ničeho nutit, aby sis zbytečně neublížila. Podporuji Tě v odpálkovávání. :-D
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#18
(17. 06. 2020, 22:10:19)AroAcegirl Napsal(a): Ahoj, na internetové porady vlastně vůbec nechodím. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem nějakou takovou našla. Asi mě tu nebude tolik lidí odsuzovat kvůli mému věku...
Mno, jak začít :D Myslím si, že jsem aromatická asexuálka (problém je v tom, že mi bude 15 let). Když jsem se někdy zmínila o tom, že mě vlastně nikdo nepřitahuje, každý mi hned říkne "najdeš si toho pravého". Ale já nechci. Vztahy a sex se mi naprosto hnusí, ale v mém okolí nikoho takového osobně neznám.
Samozřejmě nabídky o vztah byly (asi pět), jenže každého jsem slušně odpálkovala. Dále mě napadlo, jestli nemohu být třeba i lesba...
Omlouvám se za slohovku :) A za případné odpovědi předem děkuji.

Ahoj, kvůli věku se vůbec neboj, je nás tu takových víc :). Já třeba taky začala něco tušit tak ve 14 nebo 15. Teď (v 17) jsem si tím zase trochu jistější... A taky jsem měla fázi, kdy jsem zvažovala, jestli nejsem lesba, ono je to asi často to první, co člověka napadne...
A za slohovku se vůbec neomlouvej :)
Odpovědět
#19
Vítej a vesele pokračuj v odpálkovávání :D
Já sice nejsem ARO, ale vím že takových jako ty je zde více.
Ve srovnání s tebou jsem sice starej dědek, ale paměť mi slouží velmi dobře,
ve věku -náct jsem byl hodně "na holky" ale s žádnou jsem si nedokázal představit sex (soulož).
A tak na jednu stranu jsem toužil nějakou mít po svém boku a milovat ji, na druhou stranu nechtěl sex. Nic mi to neříkalo tehdy, nic mi to neříká dnes. Zůstalo jen celoživotní trápení.
Proč to říkám - ty jako ARO jsi na tom lépe, nemusíš se trápit citovou stránkou a současně nepotřebuješ objímaní a fyzický kontakt apod. Takže užívej života PROTOŽE JE STRAŠNĚ KRÁTKÝ!!! ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29427 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Zpověď - moje vnímání sexuality Li-diskusni-forum-šaj 0 3456 21. 08. 2020, 10:42:44
Poslední příspěvek: Li-diskusni-forum-šaj
  Moje hledání se an-diskusni-forum-nie 1 7411 12. 02. 2018, 01:13:27
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Moje představení Evulína 9 20717 07. 09. 2016, 21:29:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex