Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozhovor s asexualem - DVTV
#1
Bohužel celý jsem ho zatím neviděl, rozhovor je s Ondřejem Beckem, byl již v dokumentu Asexualove

https://video.aktualne.cz/dvtv/jsem-asex...n=Aktualne
Odpovědět
#2
Video je i na YouTube a sbírka komentářů pod ním trumfne snad všechny názorové žumpy, které jsem zatím viděla. 

https://www.youtube.com/watch?v=2wRzRULvvo4

(Ale chápu zmatenost heterosexuálů z toho, že asexuál provozuje autoerotiku. To je popravdě divné i mně.)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#3
(28. 08. 2019, 06:00:59)Juliana Napsal(a): Video je i na YouTube a sbírka komentářů pod ním trumfne snad všechny názorové žumpy, které jsem zatím viděla. 

https://www.youtube.com/watch?v=2wRzRULvvo4

(Ale chápu zmatenost heterosexuálů z toho, že asexuál provozuje autoerotiku. To je popravdě divné i mně.)

Tak zas takova brutal zumpa to neni...znam vetsi ::-) Ale pravda tak tri ctvrtiny dutohlavcu co umi psat se tam seslo. Asexualita plus autoerotika je takova na hrane. Asi je to i duvod proc mam v profilu v jiste kolonce to "nejista". Ze mi pripada ze bych jistou nestoprocentnosti neceho mohl lizt nekomu do zeli. Presto vsechno to beru...fyziologie atd. Plus je mozna rozdil obcas uvolnit pretlak, a nebo autoerotikovat petkrat denne. Sosna by mne asi pichla do oka v obou pripadech ::-) Rovnez chapu, a nemam problem ...
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#4
Ach jo. Já některé lidi nepochopím. To co není "obvyklé", tak automaticky neexistuje. Jasně! :)
Odpovědět
#5
Fibril sosna byla poučena o přetlaku, takže o oči se neboj
Odpovědět
#6
Takže je pro muže fyziologicky nemožné nepraktikovat autoerotiku vůbec nikdy?
Ptám se proto, že církevní dokumenty s ní počítají maximálně do doby před vysvěcením kněze (do započetí theologického kurzu v semináři).
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#7
To je negací :D
Ano je to možné, a jak Nihillus poznamenal, budeš aspoň častěji měnit povlečení postele.
Odpovědět
#8
(29. 08. 2019, 04:18:36)Juliana Napsal(a): Takže je pro muže fyziologicky nemožné nepraktikovat autoerotiku vůbec nikdy?
Ptám se proto, že církevní dokumenty s ní počítají maximálně do doby před vysvěcením kněze (do započetí theologického kurzu v semináři).

Je mozne nepraktikovat autoerotiku z mechanickeho hlediska nikdy, ovsem pak se nevyhnes fyziologickym dusledkum a nasledkum. Viz. co uvadi Grca o tech prosteradlech. ::-D A pro mne osobne lepsi varanta A nez B :-)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#9
Ach můj bože! To je poprvé v životě, co jsem ráda za to, že jsem se narodila jako dívka. Díky, kluci. :D

Ale stejně mi to vrtá hlavou. Jak je v tom případě možné, že buddhistický koncil v Rádžagrze řešil otázku, zda je u člověka na cestě ke svatosti (arhanta) možná noční poluce? Když je fyziologicky nutná, pak není co řešit, ne? Zmaten

A kde je, prosím, ten slavný Nihillův komentář pro Sosnu? Musela jsem ho nějak přehlédnout. Mezi příspěvky z vlákna Výzkum jsem ho nenašla.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#10
(29. 08. 2019, 18:51:42)Juliana Napsal(a): Ach můj bože! To je poprvé v životě, co jsem ráda za to, že jsem se narodila jako dívka. Díky, kluci. :D

Ale stejně mi to vrtá hlavou. Jak je v tom případě možné, že buddhistický koncil v Rádžagrze řešil otázku, zda je u člověka na cestě ke svatosti (arhanta) možná noční poluce? Když je fyziologicky nutná, pak není co řešit, ne? Zmaten

A kde je, prosím, ten slavný Nihillův komentář pro Sosnu? Musela jsem ho nějak přehlédnout. Mezi příspěvky z vlákna Výzkum jsem ho nenašla.

No, ja bych zase treba nechtel menstruovat ::-) Takze radeji jsem ten kluk ::-)

Treba na tom koncilu nemohli prijit na poradny thema, tak nahodili tohle ::-D Na druhou stranu si myslim, netvrdim ze to tak ovsem v realu musi byt, ze to nejak souvisi s vekem. Ze postupem casu dochazi nejspis k hormonalnimu utlumu a poluce se postupne vytrati. Takze se na tom koncilu mohli dostat k tomu ze cesta ke svatosti je volna az po sedesatce :-D
Slepé cesty jsou...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Yasmin Benoitová: rozhovor Jul-diskusni-forum-iana 36 55962 12. 12. 2019, 09:49:04
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5069 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5177 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10066 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Rozhovor pro stream.cz annat-diskusni-forum-rojska 17 46567 17. 01. 2010, 10:21:23
Poslední příspěvek: Lu-diskusni-forum-cy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex