Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita jako nová sexuální orientace. Jak se žije bez sexu?
#41
Ale proč by nemohlo být více typů asexuality? Myslím si, že zaškatulkovat a definovat i různé projevy sexuality není tak úplně snadné...

Mám zato, že asexualita je jen jedna, buď sex mám a nebo nemám. A pokud sexuálně nežijí, odchylují se od normy,pak jsem k tomu, že sexuálně nežijí měla nějaký důvod, tento důvod, pochopitelně může mít každý jiný.  Jeden je nekontaktní, druhý měl rodiče puritány, další je líný ,tak neprovozuje sex, další má problém s erekcí, další je příliš zaměstnaný, workoholik, který má jiné priority. ,než čas věnovat sexu. Další je skrytý homosexuál,žijící heterosexuálně. Další ... doplň..
Odpovědět
#42
(06. 01. 2021, 13:51:55)Margret Napsal(a): Ale proč by nemohlo být více typů asexuality? Myslím si, že zaškatulkovat a definovat i různé projevy sexuality není tak úplně snadné...

Mám zato, že asexualita je jen jedna, buď sex mám a nebo nemám. A pokud sexuálně nežijí, odchylují se od normy,pak jsem k tomu, že sexuálně nežijí měla nějaký důvod, tento důvod, pochopitelně může mít každý jiný.  Jeden je nekontaktní, druhý měl rodiče puritány, další je líný ,tak neprovozuje sex, další má problém s erekcí, další je příliš zaměstnaný, workoholik, který má jiné priority. ,než čas věnovat sexu. Další je skrytý homosexuál,žijící heterosexuálně. Další ... doplň..

Ten, kdo má problémy s erekcí, není asexuál, ale člověk nemocný. Heterosexuál, ale není mu dáno ze zdravotních důvodů. Proto žije asexuálním typem života, až se uzdraví, chutě skočí po první příležitosti.
A považovat za asexuála někoho, kdo na sex nemá čas, nebo má jiné priority to se mi taky moc nezdá. Zkrátka se sexu nevěnuje, odstrčil ho na okraj. Opět - žije asexuálně, až bude mít čas, v pohodě se mu věnovat bude. Nebo až ho koníček přestane bavit a zároveň potká partnerku, bude šoustat jako zajíc.

Asexuálem se podle mne nestane člověk na základě nějaké události. Je mu vrozena, stejně jako homosexualita, bisexualita a heterosexualita. Jako jsou teď moderní ty coming-outy. To neznamená, že se v padesáti z někoho stane homosexuál, i když jím před tím nebyl. Tím homosexuálem byl i dřív. Jenomže doposud vzorně, pod tlakem společnosti nebo třeba rodiny, žil jako heterosexuál.
Odpovědět
#43
Já samozřejmě vím, že problém s erekcí je nemoc, chtěla jsem tím říct. Že to tou asexualitou vlastně maskuje. Problémy s erekcí jsou často způsobeny psychikou. Workoholik se člověk závislý na práci, to je jasné, jednoho mám doma, pracuje mnoho let 280i více hodin týdně. Workholismus je způsob života, je to závislost, jako každá jiná, proto dává přednost práci, sex je ztráta času , třeba. A nemyslím si, že kdokoli ,kdo je workoholikem jim přestane být...Japonci páchají sebevraždy,tam jsou workoholikove téměř všichni. Proto také množství lidí nemají sex do zralého věku. A odmítají ho, nemají na něj čas...A nechci se přít, nejsem jediná, kdo si myslí, že asexualita není vrozená.Narozdil od homosexuality, ta opravdu vrozená je. Snad ji způsobuje hormonální nerovnováha matky v době těhotenství... Je zajímavé, že pokud má matka několik synů, tak s každým dalším těhotenstvím stoupá šance. Že se narodí homosexuál. U dívek to prý neplatí.
Odpovědět
#44
(06. 01. 2021, 20:34:25)Margret Napsal(a): Já samozřejmě vím, že problém s erekcí je nemoc, chtěla jsem tím říct. Že to tou asexualitou vlastně maskuje. Problémy s erekcí jsou často způsobeny psychikou. Workoholik se člověk závislý na práci, to je jasné, jednoho mám doma, pracuje mnoho let 280i více hodin týdně. Workholismus je způsob života, je to závislost, jako každá jiná, proto dává přednost práci, sex je ztráta času , třeba. A nemyslím si, že kdokoli ,kdo je workoholikem jim přestane být...Japonci páchají sebevraždy,tam jsou workoholikove téměř všichni. Proto také množství lidí nemají sex do zralého věku. A odmítají ho, nemají na něj čas...A nechci se přít, nejsem jediná, kdo si myslí, že asexualita není vrozená.Narozdil od homosexuality, ta opravdu vrozená je. Snad ji způsobuje hormonální nerovnováha matky v době těhotenství... Je zajímavé, že pokud má matka několik synů, tak s každým dalším těhotenstvím stoupá šance. Že se narodí homosexuál. U dívek to prý neplatí.

Hustý...pracovat 280 hodin týdně, a i více.. kdo z nás to dokáže. 
A ostatní úvahy jsou v podobném duchu.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#45
Tak pracuj taky a nebudeš se nudit...280h. měsíčně... samozřejmě..
Odpovědět
#46
280 hodin měsíčně, to je řekněme 9 - 10 h denně. Tak to tedy není zase tolik. Až to bude 12 h denně, čili nějakých 360 měsíčně. Počítám 30 dní v měsíci, protože workoholik nerozlišuje víkendy.
Odpovědět
#47
(07. 01. 2021, 21:14:06)marteza Napsal(a): 280 hodin měsíčně, to je řekněme 9 - 10 h denně. Tak to tedy není zase tolik. Až to bude 12 h denně, čili nějakých 360 měsíčně. Počítám 30 dní v měsíci, protože workoholik nerozlišuje víkendy.

Ano, jistě, když to tak má x let, pěkně té tím sere, ano, možná to je i 12 hodin denně, nepravidelně ,jednou 16, jindy 8.obcas ,ale jen občas je doma v neděli. Pokud ovšem něco naplánujes, pak nikdy nemá čas.
Odpovědět
#48
(07. 01. 2021, 21:17:10)Margret Napsal(a):
(07. 01. 2021, 21:14:06)marteza Napsal(a): 280 hodin měsíčně, to je řekněme 9 - 10 h denně. Tak to tedy není zase tolik. Až to bude 12 h denně, čili nějakých 360 měsíčně. Počítám 30 dní v měsíci, protože workoholik nerozlišuje víkendy.

Ano, jistě, když to tak má x let, pěkně té tím sere, ano, možná to je i 12 hodin denně, nepravidelně ,jednou 16, jindy 8.obcas ,ale jen občas je doma v neděli. Pokud ovšem něco naplánujes, pak nikdy nemá čas.

Nevím, kde se u tebe vzala myšlenka, že mě to sere.
Odpovědět
#49
(07. 01. 2021, 22:09:14)marteza Napsal(a):
(07. 01. 2021, 21:17:10)Margret Napsal(a):
(07. 01. 2021, 21:14:06)marteza Napsal(a): 280 hodin měsíčně, to je řekněme 9 - 10 h denně. Tak to tedy není zase tolik. Až to bude 12 h denně, čili nějakých 360 měsíčně. Počítám 30 dní v měsíci, protože workoholik nerozlišuje víkendy.

Ano, jistě, když to tak má x let, pěkně té tím sere, ano, možná to je i 12 hodin denně, nepravidelně ,jednou 16, jindy 8.obcas ,ale jen občas je doma v neděli. Pokud ovšem něco naplánujes, pak nikdy nemá čas.

Nevím, kde se u tebe vzala myšlenka, že mě to sere.

:))))) Neeeee, ono to samozřejmě sere mne, špatně jsi to pochopil:)
Odpovědět
#50
(07. 01. 2021, 22:40:30)Margret Napsal(a):
(07. 01. 2021, 22:09:14)marteza Napsal(a):
(07. 01. 2021, 21:17:10)Margret Napsal(a):
(07. 01. 2021, 21:14:06)marteza Napsal(a): 280 hodin měsíčně, to je řekněme 9 - 10 h denně. Tak to tedy není zase tolik. Až to bude 12 h denně, čili nějakých 360 měsíčně. Počítám 30 dní v měsíci, protože workoholik nerozlišuje víkendy.

Ano, jistě, když to tak má x let, pěkně té tím sere, ano, možná to je i 12 hodin denně, nepravidelně ,jednou 16, jindy 8.obcas ,ale jen občas je doma v neděli. Pokud ovšem něco naplánujes, pak nikdy nemá čas.

Nevím, kde se u tebe vzala myšlenka, že mě to sere.

:))))) Neeeee, ono to samozřejmě sere mne, špatně jsi to pochopil:)
Jí vím, to byla jen legrace.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Heart Článek o párech žijících bez sexu At-diskusni-forum-mis 2 7649 01. 10. 2018, 22:42:00
Poslední příspěvek: Ma-diskusni-forum-ni
  Queer - Bez sexu Eck-diskusni-forum-hart 2 10674 28. 10. 2016, 22:46:43
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
Asexual Nová kniha - Sexualita a sexuální identita MihaTr-diskusni-forum-ochael 1 7454 26. 06. 2016, 11:54:33
Poslední příspěvek: ho-diskusni-forum-uba
  TV Nova/Magazín Víkend (17.2.): Kněz doporučuje celibát jako "řešení" pro "singles" Magr-diskusni-forum-amal 6 19128 17. 02. 2015, 13:51:01
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz ho-diskusni-forum-uba 6 19223 05. 09. 2013, 13:50:32
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex