Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj.
#11
(08. 01. 2020, 02:26:26)vye Napsal(a): Nejhorší je, začít si vztah s holkou (sexuální) a tajit to, oddalovat to, aby to nakonec stejně prasklo. Bullshit. Jen to těma dvěma způsobí bolest, zmařené naděje apod. V posledních čtyřech letech jsem byl v pozadí doslova, ale zároveň velmi aktivní, dělal jsem si takový svůj vlastní průzkum, občas s pomocí kolegy, mezi ženama různého věku, náhodně a jakoby z pozice třetí strany. Čtyři roky sběru dat. Ohledně sexu, financí, dětí a vůbec. Až bude čas a nálada, sepíšu to. Není to zrovna moc hezké a proto se mi do toho nechce. Uveřejním to jen zde na fóru.

Zajimavy pruzkum, uz to ze jste tomu venoval takovou dobu je skoda to nedotahnout do finale. Urco bych si rad pocetl nicmene jiste predpokladam ze jste dospel k zaveru ze vztahy, rodina, deti jsou byznys model soucasne doby a do toho nasleduji rozchody z ruznych at uz jakychkoli duvodu a potreba dalsiho bydleni coz sou dalsi penize... Stavebni byznys kvete dnes prakticky jen z lidske nesnasenlivosti ktera cim bude vetsi tim vic budou chtil lidi zit sami... Staci se podivat kolem sebe proc se porad neco stavi kdyz lidi v republice je porad stejne a navic cimdal starsich.
Dnes je mi 40 a jsem rad jak to mam protoze zacinat si s rodinou, detma... to uz fakt ne
Odpovědět
#12
Jo, je to asi 200 stránek s poznámkama ve Wordu, nicméně výsledek se vejde na jednu stránku doufám. Pouze v případě, že bych chtěl některá úskalí více rozebírat, což už jsem zkusil, bylo by to na stránek +-10. Zjistil jsem, že se v tom jen stále přehrabuju a nejsem schopný z toho vytáhnout jen to podstatné. Přestalo mě to bavit, chtěl jsem pokračovat v průzkumu ještě rok, ale je to v podstatě stále to samé a čekání na zázrak se nekoná. Faleš faleš faleš, přetvářka, pokrytectví, hloupost, nedozrálost, manipulace, zoufalství, lži, růžové brýle a nesplněné/nesplnitelné naděje jsou bohužel dominujícími fakty v této rozsáhlé louži hledání a poznání. V podstatě nevím čeho jsem chtěl dosáhnout, s odstupem času mi to přijde zbytečné.
Každopádně uživatel o-k má částečně pravdu s tím stavebním byznysem, částečně je to způsobené migrací do měst a jejich okolí z jiných míst
Odpovědět
#13
(08. 01. 2020, 18:55:22)vye Napsal(a): Jo, je to asi 200 stránek s poznámkama ve Wordu, nicméně výsledek se vejde na jednu stránku doufám. Pouze v případě, že bych chtěl některá úskalí více rozebírat, což už jsem zkusil, bylo by to na stránek +-10. Zjistil jsem, že se v tom jen stále přehrabuju a nejsem schopný z toho vytáhnout jen to podstatné. Přestalo mě to bavit, chtěl jsem pokračovat v průzkumu ještě rok, ale je to v podstatě stále to samé a čekání na zázrak se nekoná. Faleš faleš faleš, přetvářka, pokrytectví, hloupost, nedozrálost, manipulace, zoufalství, lži, růžové brýle a nesplněné/nesplnitelné naděje jsou bohužel dominujícími fakty v této rozsáhlé louži hledání a poznání. V podstatě nevím čeho jsem chtěl dosáhnout, s odstupem času mi to přijde zbytečné.
Každopádně uživatel o-k má částečně pravdu s tím stavebním byznysem, částečně je to způsobené migrací do měst a jejich okolí z jiných míst
Spis to vidim ze lidi moc vztahy berou. Porad tu mame pozustatek komunismu kdy lidi byly do paru a rodicovstvi tlaceni formou vyhod jako bezurocne pujcky na byt ci dum, prideleni bytu pod podminkou manzelskeho svazku, dite na ceste apod.... byla to takova nosna koncepce komunismu ktery potreboval pro svuj rust lidi a to komunisti moc dobre vedeli tak proto delali vse pro rodinu, rodicovstvi protoze jedina cesta je si pracovniky vychovat. To je pravy opak soucasnosti kdy kapitalisti jen nadavaj jak nejsou lidi, nikdo nechce delat ale pro to aby lidi a schopny lidi byly uz neudelaji nic. Timto neobhajuji ani nezatracuji ani jedno ani druhe. Toto prosim je jen pouhy fakt.
No i pokud vzdate zpracovani onech poznamek tak i tak by byly na precteni. Teda aspon pro mne.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex