Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je tu někdo?
#1
Tak jsem tady.
Pro začátek, je mi 31, jsem magistr, pracuju jako překladatel právních a technických textů. Ve volném čase vyprávím RPG příběhy. 

Věc se má tak. Hrozně moc chci založit rodinu. Bezpečné místo, vzájemná podpora, budování domova, děti. To nikdo nezvládne sám. Problém je, že naprostá většina lidí očekává od partnerského vztahu sexuální přitažlivost a sex. 
Snaha byla. Před pár lety jsme to odpískali s partnerem, protože bylo zjevné, že to nebude fungovat. Hlavní problém byl, že partner nikdy nechtěl děti, ale já vím, že šlo i o to, že nemám moc zájem o sex. Nechci aby kvůli mě někdo musel žít v celibátu. Ale všichni mi říkají, že na svět je určitě spousta lidí jako já, kterým by to vyhovovalo. Tak jdu takové lidi hledat, než budu muset vzdát své sny a být po zbytek života o samotě.
Odpovědět
#2
(20. 02. 2020, 15:03:49)Shade Napsal(a): Tak jsem tady.
Pro začátek, je mi 31, jsem magistr, pracuju jako překladatel právních a technických textů. Ve volném čase vyprávím RPG příběhy. 

Věc se má tak. Hrozně moc chci založit rodinu. Bezpečné místo, vzájemná podpora, budování domova, děti. To nikdo nezvládne sám. Problém je, že naprostá většina lidí očekává od partnerského vztahu sexuální přitažlivost a sex. 
Snaha byla. Před pár lety jsme to odpískali s partnerem, protože bylo zjevné, že to nebude fungovat. Hlavní problém byl, že partner nikdy nechtěl děti, ale já vím, že šlo i o to, že nemám moc zájem o sex. Nechci aby kvůli mě někdo musel žít v celibátu. Ale všichni mi říkají, že na svět je určitě spousta lidí jako já, kterým by to vyhovovalo. Tak jdu takové lidi hledat, než budu muset vzdát své sny a být po zbytek života o samotě.

Ehmmm... ale víš o tom, že dva chlapi, ať spolu sexují horem dolem, mít spolu dítě nemůžou?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
Odhaduji, že i je samotné by překvapilo, kdyby spolu nějaké měli.
Odpovědět
#4
Neviem, či je to aj tento prípad, ale už som sa stretol s niektorými ľuďmi - chlapmi, ktorí sa aj o ženských partnerkách vyjadrovali v mužskom rode.
Odpovědět
#5
Stejně si myslím, že autora podceňujete. Ale znám i pár, ve kterém on je homosexuální a jeho partnerka, aby ho uspokojila, tak si dokoupila zvláštní plastové vybavení. Opravdová láska někdy přijde nečekaně. Ale co jsem tak slyšel, dobrý sex nikdy dlouho nevydrží.
Odpovědět
#6
Sdělení mně připadá srozumitelné.
Odpovědět
#7
Nebyly už adopce homosexuálními páry povoleny?
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#8
(22. 02. 2020, 01:46:12)Juliana Napsal(a): Nebyly už adopce homosexuálními páry povoleny?

Tady šlo  o adopci?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#9
(20. 02. 2020, 15:03:49)Shade Napsal(a): Tak jsem tady.
Pro začátek, je mi 31, jsem magistr, pracuju jako překladatel právních a technických textů. Ve volném čase vyprávím RPG příběhy. 

Věc se má tak. Hrozně moc chci založit rodinu. Bezpečné místo, vzájemná podpora, budování domova, děti. To nikdo nezvládne sám. Problém je, že naprostá většina lidí očekává od partnerského vztahu sexuální přitažlivost a sex. 
Snaha byla. Před pár lety jsme to odpískali s partnerem, protože bylo zjevné, že to nebude fungovat. Hlavní problém byl, že partner nikdy nechtěl děti, ale já vím, že šlo i o to, že nemám moc zájem o sex. Nechci aby kvůli mě někdo musel žít v celibátu. Ale všichni mi říkají, že na svět je určitě spousta lidí jako já, kterým by to vyhovovalo. Tak jdu takové lidi hledat, než budu muset vzdát své sny a být po zbytek života o samotě.

Hezká story! Taky mám rád RPG  :p

No, ať je to jak chce, tak vítej mezi námi asexuály.   Zmaten

Snad zde najdeš spřízněnou duši.  8-)
Odpovědět
#10
(22. 02. 2020, 01:46:12)Juliana Napsal(a): Nebyly už adopce homosexuálními páry povoleny?

V žádném případě nebyly. A doufám že ani nikdy nebudou. I když v dnešní době kdy je vše naruby (majorita vydírána minoritou apod.) bych se tomu snad ani nedivil, kdyby tohle někdo uzákonil.

Nicméně, v reálu by to bylo zcela zbytečné, protože homosexuální páry ani žádný takový zákon defacto nepotřebují! Adoptovat dítě totiž může jednotlivec. Takže když se Pepík s Frantou domluví že by chtěli dítě, Franta si podá žádost a vše se rozjede. A pokud by chtěli dvě děti, rozjede to i Pepík. Každý sám za sebe, ale vlastně spolu.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 33 50944 28. 02. 2024, 20:52:51
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Má to někdo podobně? Pho-diskusni-forum-uka 9 19362 18. 03. 2018, 22:23:29
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  má to někdo podobně? Zuz-diskusni-forum-kaH 2 7646 10. 08. 2016, 02:09:23
Poslední příspěvek: Imr-diskusni-forum-yll
  Navštívil někdo z vás sexuologa? Jan-diskusni-forum-ina 35 85226 09. 12. 2010, 11:04:55
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex