Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí
#1
Ahoj všem,  :)

s Prague Pride a ŽIVOT90 pracuju na projektu za zviditelnění starší generace LGBTQ lidí. Na srpen připravujeme v Praze venkovní výstavu (cca 20 panelů, na každém fotka a životní příběh někoho staršího a queer) a plánujeme z ní udělat výstavu putovní. Už se nám rýsuje prvních pár starších gayů, snad seženeme i pár leseb, které budou ochotné se byť třeba anonymně zapojit (např. vyfotíme jen ruce), kamarádka kontaktovala i trans lidi. 

Samozřejmě ale nesmíme opomenout ani asexuální komunitu! :-) Nevěděli byste o někom, kdo by se mohl chtít zapojit? Není tu někdo, kdo by se chtěl zapojit? Nemusí to být přímo senioři Šklebící se , v podstatě se snažíme vyvažovat to, že většina queer akcí jsou akce od mladých pro mladé, a pak to vypadá, že queer lidi nad 40 let neexistují. 

Předem moc děkuju! :)
Odpovědět
#2
(03. 06. 2020, 17:53:27)mašinka Napsal(a): Ahoj všem,  :)

s Prague Pride a ŽIVOT90 pracuju na projektu za zviditelnění starší generace LGBTQ lidí. Na srpen připravujeme v Praze venkovní výstavu (cca 20 panelů, na každém fotka a životní příběh někoho staršího a queer) a plánujeme z ní udělat výstavu putovní. Už se nám rýsuje prvních pár starších gayů, snad seženeme i pár leseb, které budou ochotné se byť třeba anonymně zapojit (např. vyfotíme jen ruce), kamarádka kontaktovala i trans lidi. 

Samozřejmě ale nesmíme opomenout ani asexuální komunitu! :-) Nevěděli byste o někom, kdo by se mohl chtít zapojit? Není tu někdo, kdo by se chtěl zapojit? Nemusí to být přímo senioři Šklebící se , v podstatě se snažíme vyvažovat to, že většina queer akcí jsou akce od mladých pro mladé, a pak to vypadá, že queer lidi nad 40 let neexistují. 

Předem moc děkuju! :)
Už je to tu zase, ti levicový aktivisté jsou nepoučitelní...
Netahejte asexuály mezi ty vaše LGBTQ-+ sexuální odchylky a úchylky. My se sexem nic společného nemáme. Necpěte nás do svým šukacích tabullek!!
 Chápu že granty na tyhle projekty jsou fajn, ale vážení multikulti sluníčkový aktivisté, neplevelte tyhle stránky. ¨Jediné co máme společného, jsou prachy z našich daní, které na svoje sexuální projekty dostáváte. 
Takže jste nás okradli, a ještě nás chcete oblbnout že to provádíte snad pro naše dobro, co?,, Neosexmarxismus" v praxi.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
No jasně, strčte nás do jednoho pytle s čtyřprocentními, abyste mohli cpát naše intimní záležitosti lidem, které to absolutně nezajímá.

Možná mají "queer lidé nad čtyřicet" jenom víc rozumu a smyslu pro vlastní důstojnost, než aby spolupracovali s bolševiky na destrukci společnosti. (Zaplatil alespoň Soros dobře?) :-\ Silně pochybuji, že se tady najde někdo, kdo vám sedne na lep.

Sexuální úchylky, pokud nikomu neubližují, mají zůstat decentně v ložnici. Ve veřejném prostoru nemají co pohledávat. A jak napsal adevr, NÁS SE TOHLE NETÝKÁ. Nevidím důvod, proč by ze sebe měl nějaký asexuál dělat cvičenou opici jenom proto, aby přesvědčil lidi, že být normálně heterosexuální už není dost progresívní. Bylo by hrozně fajn, kdybyste konečně dali pokoj jak nám, tak chudákům heterosexuálům a na tyhle propagandistické kampaně se vykašlali.
  
Doufám, že ty vaše panely v Praze nepotkám.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#4
Ale tak... Vyndejte si pro jednou ten klíček ze zad a buďte hodní. :D
Odpovědět
#5
Jak vidím, zase se tu projevil konflik mezi těmi, kdo podporují levicově-aktivisticko-"sluníčkářský" přístup a dělají z asexuálů další minoritu v LGBTQ, a těmi, kteří se, ať už z jakýchkoliv důvodů, nechtějí nechat takto nasáčkovat a zaškatulkovat. Nebudu to dál rozebírat, protože bych to stejně nemohl udělat objektivně (nebo alespoň ne bez velké přípravy), neboť se počítám mezi členy druhé skupiny.

Ale položil jsem si otázku, jestli je tento konflik daný lokálními podmínkami (a tím myslím jak na tomto fóru, tak v celé ČR), nebo je to něco obecnějšího, a proto jsem se podíval na definici termínu queer (ve smyslu sexuální menšiny) na anglické Wikipedii. No a toto jsem tam našel, konkrétně v sekci Kritika. Budu citovat relevaní část, toto je volný (a poněkud ořezaný) překlad, angličtinou vládnoucí čitatelé si mohou přečíst celý originál zde, pasaž je zhruba v druhé třetině odstavce:

Citace:Kontroverze ohledně tohoto slova také rozděluje LGBT komunitu mezi ty, kteří sebe sama berou jako "normální" a přejí si být vnímáni jako běžní členové společnosti, a ty, kteří se vnímají jako konfliktní skupina existující mimo společenský řád.

Do první skupiny jsou řazeni i občanší aktivisté*, což je logické, protže jde o občanký, individualistický (a proto spíše pravicový) přístup, zatímco druhý je více třídní, kolektivistický (a tudíž levicový) přístup.

Když k tomu přidáme to, že asexuálové se definují právě tím, že je pro ně sex nepodstatný, pridává to ještě jednu další úroveň konfliktu s hnutím LGBTQ, protože toto hnutí se definuje hlavně přes onen sex, resp. sexuální orientaci.

A když pomineme filosoficko-lingvisticko-axiomatické aspekty toho, jestli je asexualita sexuální minorita, když sebe sama definuje právě přes absenci sexuálna, je tu ještě to, že mnohým asexuálům by připadalo kráčet v jenom šíku s ostatnímy členy LGBTQ asi stejně příjemné, jako vegetariánovi účast na vepřových hodech ...

Uznávám, že jeden odstavec ve Wikipedii nelze brát jako pádný důkaz, ale alespoň naznačuje, že to, co se děje teď tady, není nějaká lokální singulární neobvyklost.

*Je to zmíněno v originální větě, mně se jen nepovedlo přijít na to, jak to do ní vložit bez změny víznamu tak, aniž by z toho vylezlo zcela obludné souvětí ...
Odpovědět
#6
Nihillus: Já jsem hodná na všechny ostatní, snažím se i vítat nováčky! :-) Takže moje karmické skóre je ok a dovoluje mi být zlá na slunka, muhehe. 
Co ostatně myslíš, že by se stalo, kdybych byla vlídná k bolševickým aktivistům? Jak je znám, nic - tedy pokračovali by ve vnucování svých dogmat. Je potřeba říct "ne" důrazně, jinak tě budou ignorovat, jako pes.

Magramale, brilantní jako vždy.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#7
Říkat lidem jasné "ne" a vysvětlit svůj postoj je možné i bez toho, abys hned úvodem vybudovala komunikační zeď a nastolila toxickou dynamiku.
Odpovědět
#8
(04. 06. 2020, 07:25:16)Nihillus Napsal(a): Říkat lidem jasné "ne" a vysvětlit svůj postoj je možné i bez toho, abys hned úvodem vybudovala komunikační zeď a nastolila toxickou dynamiku.

Tohle téma se zde rozebíralo tolikrát, že další ,,jezinčí" pokus o ,,jen jeden prsíček tam strčíme a hned zas půjdeme " , je zcela očividný.
Je to totiž opět snaha multi-kulti aktivistů, jak dodat legitimity pokusu začlenit nás do jejich uměle vytvořených pseudoškatulek, a je to zároveň typická neomarxistická neomalenost, a samozřejmě že proti levici je nutno stavět zdi , nejen komunikační , neboť jejich zmiňovaná toxicita je vysoká a jak nám ukazují dějiny, vždy škodlivá a smrtící.

Samozřejmě,  pokud nějaký jurodivý asexuál má potřebu jít v průvodu s lidmi oslavujicí své sexuální odchylky a úchylky, mávající svými prsíčky a prstíčky třímajících transparenty jak je sex s dědečkem in, nikdo mu v tom nemůže bránit.  Ale ať si jde pouze sám za sebe!

Ale začleňovat celou komunitu do neomarxistického konstruktu, sloužícího sluníčkářským aktivistům pouze na umělém zvyšování počtu ,,zainteresovaných" lidí a na vytváření  pochybných projektů za účelem získávání grantů , je svinstvo.

Zvlášť, když o to ta komunita nestojí, nikdo ji, pokud vím, jako celek neoslovil, a nemá s konáním, sexuály škatulkujícím, LGBTQ+-: nic společného. A samozřejmě ani se sexem.
Jestli budou mezi jejich oslavné ,,informační " a putovní panely ( asi za ten milion z našich daní, co jim letos Hřib na Prague Pride přidal ) adorující nekrofily, zoofily, pedofily, gerontofily, formikofily, fekalisty a jiné úchylky, strkat i asexuály, tak to si ,,soudruzi" , alespoň za mě, koledují!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#9
Nic z toho, co odepisuješ, ve skutečnosti není směřované na to, co jsem svým komentem myslel.
Odpovědět
#10
(04. 06. 2020, 10:59:33)Nihillus Napsal(a): Nic z toho, co odepisuješ, ve skutečnosti není směřované na to, co jsem svým komentem myslel.

Mám dojem že jo.
 Tohle téma tu bylo totiž  rozebíráno tolikrát,  že  opravdu osobně  nemám potřebu nechávat škůdcům další prostor pro diskuzi. 
Kdybych objevil doma potkana, neřešil  bych jeho fousky a čumáček, a to že mu u mě  bude líp než někde v kanále, ale rovnou bych ho odpráskl, protože  moc dobře vím, že pokud bych ho nechal být a ještě mu díky mému dobrému srdci dal nažrat..., tak  zanedlouho by se můj  prostor potkany a jejich výkaly jen hemžil, a já bych se časem stal sám jejich potravou.
To stejné  si myslím o muslimofilech, politických aktivistech z neziskovek, sluníčkářích a meomarxistech. Což je vlastně jedna sorta...
A snad jsou mi i ti potkani sympatičtější než oni. Ti si  totiž to, být  parazity, nevybrali.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10071 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Alt-Pride M-diskusni-forum-au 2 8506 16. 08. 2016, 01:29:02
Poslední příspěvek: UweF-diskusni-forum-iltr
  Diskusní blok o asexualitě, Prague Pride 11. - 17. 8. 2014 Aline-diskusni-forum-Daryen 12 32477 16. 08. 2014, 07:56:30
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  Článek pro lidi, jejichž partner přestal mít chuť na sex Kat-diskusni-forum-rina 1 10124 17. 12. 2009, 14:57:54
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex