Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Článek na prozeny.cz z 5.7.2020
#1
Erekce, touha i city. Jak to má asexuál se životem?


https://www.prozeny.cz/clanek/erekce-tou...otem-65076
[/url]
[url=https://www.prozeny.cz/clanek/erekce-touha-i-city-jak-to-ma-asexual-se-zivotem-65076]
Odpovědět
#2
Zajímavé čtení, i když jen takové obecné shrnutí pro neznalé.
Jediné co mě vždy u těchto a podobných článků totálně irituje, jsou ty všudepřítomné ilustrační fotky modelek a modelů vytažené z fotobank.
Odpovědět
#3
(28. 07. 2020, 20:17:21)vye Napsal(a): Zajímavé čtení, i když jen takové obecné shrnutí pro neznalé.
Jediné co mě vždy u těchto a podobných článků totálně irituje, jsou ty všudepřítomné ilustrační fotky modelek a modelů  vytažené z fotobank.

Proč? Není to lepší, než se dívat na ošklivé lidi? Těch je dost na ulici. ;)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#4
(30. 07. 2020, 21:52:21)Juliana Napsal(a):
(28. 07. 2020, 20:17:21)vye Napsal(a): Zajímavé čtení, i když jen takové obecné shrnutí pro neznalé.
Jediné co mě vždy u těchto a podobných článků totálně irituje, jsou ty všudepřítomné ilustrační fotky modelek a modelů  vytažené z fotobank.

Proč? Není to lepší, než se dívat na ošklivé lidi? Těch je dost na ulici. ;)

A v zrcadlech. ;)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#5
(28. 07. 2020, 20:17:21)vye Napsal(a): Zajímavé čtení, i když jen takové obecné shrnutí pro neznalé.
Jediné co mě vždy u těchto a podobných článků totálně irituje, jsou ty všudepřítomné ilustrační fotky modelek a modelů  vytažené z fotobank.

Od článku jsem očekával hlubší a hodnotnější informace, které by rozšířily obzory.....
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  ProZeny.cz – příběh Aline-diskusni-forum-Daryen 18 47205 03. 02. 2013, 20:33:09
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex