Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem vadná?
#71
Tak sesedni z nosiče, popadni kolo, které se valí někde vedle, a šlápni do pedálů.
V extrémním případě shoď toho, co tě veze, a naskoč za řidítka.
Odpovědět
#72
   
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#73
(16. 05. 2021, 18:42:50)marteza Napsal(a): Tak sesedni z nosiče, popadni kolo, které se valí někde vedle, a šlápni do pedálů.
V extrémním případě shoď toho, co tě veze, a naskoč za řidítka.

ja nevim jak :/
Odpovědět
#74
(20. 05. 2021, 19:23:44)Monca Napsal(a):
(16. 05. 2021, 18:42:50)marteza Napsal(a): Tak sesedni z nosiče, popadni kolo, které se valí někde vedle, a šlápni do pedálů.
V extrémním případě shoď toho, co tě veze, a naskoč za řidítka.

ja nevim jak :/

Co takhle zastávat nějaké domácí práce. Takové, do kterých tě nikdo nenutí. Zkrátka převzít iniciativu - odedneška myju nádobí výhradně já, trávník na zahradě sekám jedině já, koupelnu uklízím já, luxuju já, vytírám já, ... Nebo už tohle všechno děláš? Samozřejmě ne všechno najednou, něco vyber. Něco málo, časem třeba víc. Něco tě třeba bude bavit, do něčeho se budeš muset nutit (ale to k životu patří). Až přestaneš díky práci zažívat nudu, jsi na dobré cestě.
Odpovědět
#75
Tak jasne, ze se jen nevalim, delam tady neco, ale ne tolik kolik bych mela, i se segrou, ktera tu vetsinu casu je, nekdy prespava u pritele a jeho rodicu..nevim uz co jsem sem psala a co ne, ale mame velkou zahradu se zahradkou a s polem, jeste k tomu slepice a je tady strasne prace, tata s nicim nepomuze a skoro vsechno dela mamka a ja mam pak strach aby se neudrela :-( bracha se odstehoval a jezdi sem malokdy i kdyz bydli 30 minut odsud..kdyz mu tata rikal at pomuze, tak jsem s brachou trochu souhlasila, ze tady uz nebydli, ale asi mel tata pravdu, vzdyt deti maj pomahat i kdyz tu nebydli, vsak taky si pak bere ovoce a zeleninu..i kdyz od taty to teda sedi, kdyz se sam vali..vymlouva se, ze byl v praci, ale mamka taky a i tak si skoro nesedne :-( ted jsem odbocila vim, ale ono to tak se vsim souvisi, protoze kdyz ted premyslim o odstehovani, tak me drzi i tohle, aby mamka na vsechno nebyla sama..treba na zahradce pomaha hodne babicka, ale ta to taky nemuze delat porad, je ji uz pres 80, dost ji obdivuju..mam posledni rok uzkosti z budoucnosti, nekdy min, nekdy vic a nekdy si ani na uzkost nevzpomenu, ale posledni dobou je to hrozny, uz podruhy tenhle tyden se budim se strasnou uzkosti z nocni mury :-( mam strasny strach co se mnou do budoucnosti bude
Odpovědět
#76
tata s nicim nepomuze...i kdyz od taty to teda sedi, kdyz se sam vali..vymlouva se, ze byl v praci

S tímhle nemám sebemenší zkušenost, takže můžu těžko něco adekvátního říct. Jen tolik: Jste třígenerační rodina farmářů (zahrada, pole, domácí zvířectvo), kde se otci nechce pracovat. Chápu správně? Proč nebydlíte v paneláku, nebo v nějaké bytovce? To takhle neprogramově, lajdácky u Vás funguje celoživotně?
Odpovědět
#77
(05. 06. 2021, 18:25:57)marteza Napsal(a): tata s nicim nepomuze...i kdyz od taty to teda sedi, kdyz se sam vali..vymlouva se, ze byl v praci

S tímhle nemám sebemenší zkušenost, takže můžu těžko něco adekvátního říct. Jen tolik: Jste třígenerační rodina farmářů (zahrada, pole, domácí zvířectvo), kde se otci nechce pracovat. Chápu správně? Proč nebydlíte v paneláku, nebo v nějaké bytovce? To takhle neprogramově, lajdácky u Vás funguje celoživotně?
No my nejsme jako farmari, mame jen slepice na vajicka :D pak jen 2 maly fenky a kocoura a babicka bydli jinde, kousek od nas

proc bychom bydleli v bytovce, kdyz mame dum, bydlime na vesnici, driv jsme bydleli jinde, nekde v panelaku, ale ja si na to nevzpominam
Odpovědět
#78
Nad tím domem versus bytovkou jsem se pozastavil proto, že dům zcela samozřejmě vyžaduje stálou pozornost, člověk se o něj musí starat. Ale pokud hlava rodiny řekne, že se mu nechce...
Odpovědět
#79
ja mamce porad rikam, ze kus prodame nebo neco a nechame si jen malou zahradku :D nebo bych tenhle dum prodala i se zahradou a koupila bych dum s mensi zahradou :D
Odpovědět
#80
Říkám, že....bych....bych...
Mám pocit, že u Vás je ta klasická situace, kdy každý čeká, že to vyřeší ten druhý. Jestli se třeba tvůj bratr neodstěhoval právě kvůli téhle atmosféře. A sestra k tomu též má našlápnuto.

P.S. Chtít po rodičích (odhaduji 50 - 60?), aby se přestěhovali není šťastný nápad. Radši prodejte (pronajměte) to pole. I když je zvláštní, že nejdřív napíšeš, že máte pole a vzápětí jen zahrádku a pár zvířátek. Kam se podělo?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex