Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem vadná?
no ze jsem ho neznala prece, ted je to kamarad, nevim jak jsem to mela napsat jinak
Odpovědět
(23. 10. 2021, 01:12:27)Monca Napsal(a): no ze jsem ho neznala prece, ted je to kamarad, nevim jak jsem to mela napsat jinak

No přece byl tam moc příjemný kolega, který mi byl od prvního okamžiku sympatický, a velmi záhy se z nás stali kamarádi.
Já samozřejmě vím, co jsi měla na mysli, ale už jenom to, jak tě vyloženě "trápí" stylizovat věty a kolik času tomu zjevně věnuješ... Jestli takhle přistupuješ i ke snaze změnit svůj život! To není (a to jsi zjevně nepochopila) teď udělám co mi kdo poradil a zítra to bude fajn. Někdo přijde s radou nebo názorem, ale je na tobě, jak a s jakou pečlivostí to použiješ. Pokud to odbudeš stejně jako psaní svých příspěvků (hlavně aby to bylo, přeci!), tak je to asi jako: "Dělám, co říkáte, a ono pořád nic." Ale tady není nikdo od toho, aby ti říkal udělej tohle. Třeba já chápu své příspěvky jako zamysli se nad tímhle, ale jak s tím naložíš je jen na tobě. Třeba i opačně než jsem myslel.
Například teď s tím kolegou: S ním jsi ráda a necítíš se sama, chápu to správně? Ale co s ním dál ti nikdo neřekne, to musí napadnout tebe. Nebo jeho.
Možná bys sis ale měla především definovat, co to kamarádství je.
Odpovědět
Kamarád taky rád. ;)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
ja nejak nechapu proc se tu resi ten kamarad, jen jsem psala, ze se me ujal, vzdycky je fajn, kdyz se vas nekdo ujme kdyz jste nekde novi, ukaze a rekne co a jak, jak to funguje atd..ujal se me i potom s ostatnimi kolegy a i holky se me pak snazily zapojit k jejich rozhovoru a bavily se semnou, mam z ty prace i kamaradky a spolecne se vidame a jezdime na vylety, to je vse
Odpovědět
(26. 10. 2021, 02:24:30)Monca Napsal(a): ja nejak nechapu proc se tu resi ten kamarad, jen jsem psala, ze se me ujal, vzdycky je fajn, kdyz se vas nekdo ujme kdyz jste nekde novi, ukaze a rekne co a jak, jak to funguje atd..ujal se me i potom s ostatnimi kolegy a i holky se me pak snazily zapojit k jejich rozhovoru a bavily se semnou, mam z ty prace i kamaradky a spolecne se vidame a jezdime na vylety, to je vse

Tak co ti chybí? ja nejak nechapu proc se tu resi ten kamarad - co tu tedy chceš řešit? Do společnosti jsi včleněná, jak vidím. S rodiči máš hezký vztah. Možná se občas trochu nudíš, ale to každý, a kdo ne, tak není normální. Nebo je ti to málo?
Odpovědět
(28. 10. 2021, 10:59:09)marteza Napsal(a): Možná se občas trochu nudíš, ale to každý, a kdo ne, tak není normální.

Tak to asi nejsem normální, protože já se nudím naprosto vyjímečně, vlastně nepamatuju, že by se mi to stalo v posledních několika letech. I pokud jsem v situaci, kde nemám v danný okamžik co děla, můžu vždy o něčem přemýšlet ...

Monca: Znám lidi, kterým chybí rodina/lidská společnost, a řeší tuto samotu dobrovolnickou prací - narozdíl od "normální" práce je tam mnohem menší pravděpodobnost, že narazí na někoho nepříjemného, protože takoví lidé většinou o dobrovolnou práci nestojí.
Odpovědět
(28. 10. 2021, 20:27:58)Magramal Napsal(a):
(28. 10. 2021, 10:59:09)marteza Napsal(a): Možná se občas trochu nudíš, ale to každý, a kdo ne, tak není normální.

Tak to asi nejsem normální, protože já se nudím naprosto vyjímečně, vlastně nepamatuju, že by se mi to stalo v posledních několika letech. I pokud jsem v situaci, kde nemám v danný okamžik co děla, můžu vždy o něčem přemýšlet ...

Monca: Znám lidi, kterým chybí rodina/lidská společnost, a řeší tuto samotu dobrovolnickou prací - narozdíl od "normální" práce je tam mnohem menší pravděpodobnost, že narazí na někoho nepříjemného, protože takoví lidé většinou o dobrovolnou práci nestojí.

I pokud jsem v situaci, kde nemám v danný okamžik co děla, můžu vždy o něčem přemýšlet ...

Souhlasím. Většina lidí ovšem přemýšlejícího člověka označí za nudícího se. A následně má spousta lidí pocit, že musí neustále něco dělat, protože nic nedělat a jenom si přemýšlet se nesluší. I když ono není dělat jako dělat. Takže pod tím, co ty označíš jako neustále něco dělám, si každý představí něco jiného.
Odpovědět
je vlastne pravda proc resim svy problemy tady, uz nebudu
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex