Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
#1
Ahoj, 
důvod, proč jsem se ocitl na tomto fóru, je pocit osamělosti. 

Dostal jsem se ve svých skoro 32 letech do reality, kdy všichni moji kamarádi - vrstevníci mají buď vážný vztah, který spěje k manželství, nebo už v něm jsou a mají malé děti.

A já jsem stále sám a díky výše popsanému už nemám úplně s kým trávit čas.

Proč jsem sám je jednoduché - jsem homosexuální pedofil, který si naprosto uvědomuje destruktivní sílu snahy milovat někoho, kdo je jeho srdci nejblíž.

A proč jsem tady?

To je taky jednoduché, jenom jsem se delší dobu odhodlával to udělat. 
Moje sexuální orientace není stoprocentní.

 Líbí se mi i některé dospělé ženy, stejně jako úplné minimum dospělých můžů, ale nikdy jsem k nikomu takovému necítil lásku, ani sexuální přitažlivost (nebo tu možná ano, ale neměl jsem nikdy chuť jí realizovat), což vždycky znamenalo, že jsem z takové té první fáze seznámení se s někým víc na vážno utekl těsně v okamžik, kdy hrozila první pusa, nebo vyznání hlubších citů. 

A je těžké být sám. Chtěl bych zkusit s nějakou slečnou sdílet společně čas, důvěřovat jí, těšit se na ní a být tu pro ní. Nejspíš nedokážu upadnout do hluboké zamilovanosti a sexuální vášně, myslím ale, že lásky, která by dokázala vytvořit pouto, na kterém se dá stavět společný život, schopen jsem. 

Rád bych zkusil najít slečnu, které by nevadilo, že se mi líbí převážně malí kluci.

Co mohu zaručit je fakt, že moje svědomí je čisté, stejně jako můj trestní rejstřík. 

Jsem pracující třicátník, který si ještě pořád dodělává vzdělání, víceméně ale už vím, co od pracovního života chci. 

Mojí velkou vášní je sport, hlavně proto, že taky vášnivě jím vše, co mi přijde do cesty.

Umím si i spoustu věcí uvařit a upéct a hodně mě baví, když to druhým chutná, to mě vždycky potěší :) 

Rád taky koukám na filmy, chodím za kulturou (mám rád muzea a galerie), čtu, hraju deskovky, cestují nebo se jenom tak toulám přírodou s batohem. 

Nebráním se dobrému pivu či vínu, rád u toho řeším jak a proč zrovna tak funguje vesmír, myslím ale, že stojím nohama spíš na zemi :)

Moje velká vášeň je hudba, bohužel ale neumím na nic hrát, o to vášnivější jsem poslouchač. 

A moje velká vášeň je dobrá káva. 

Zvířata mám rád, jednou bych si rád pořídil nějakého psího kámoše, nebráním se ale ani kočce. 

Sním o rodině i s dětmi, ale je to přání, které se mi asi spíš nevyjde, i když kamarádi říkají, ať nehážu flintu do žita :)

Najdu zde někoho, kdo to má podobně? :)
Co tě nezabije, to tě posílí. Osamělost zabíjí, nebo posiluje? 
Odpovědět
#2
Klasicky vyrážím proti proudu, a opět asi zahýbám pár dušičkám žlučí.
Nevím totiž, jestli tu najdeš spřízněnou duši, no ale snad jo. Ten kdo se jako asexuál narodil, asi těžko zcela pochopí sexuální frustraci někoho, kdo se také nějak narodil, a rozhodl nikdy nemít sex s objektem své touhy.
Tohle si snad ani nedokážu představit.
Ale pouze kulturní a společenské normy by neměly být tím, co ti brání v uskutečnění tvých tužeb.
Jelikož jsem sám s malými dětmi v kontaktu, tak vím že i ony jsou prakticky asexuálové. To, že by si do nich dospělý, sexuálně vyzrálý, jedinec projektoval a zároveň uskutečňoval své touhy a představy, je špatné, protože malé děti opravdu nic takového, jako sex, necítí. Takže vždy jde, logicky, o znásilnění. A to je špatné.

Je tedy fajn, že se toho držíš, navíc píšeš že jsi vychovatel, tak o to máš asi těžší život.
Sám jsem kdysi pracoval pro jednu nadaci v několika dětských domovech, a dozvěděl se o hrozných věcech, které starší, náctiletí cikáni provádí v noci malým dětem, a o bezmoci vychovatelů. Tohle jestli jde kolem někoho s tvými sklony, a musíš s tím nějak bojovat a držet se nastavených hodnot, no ... to asi nebude jednoduché.

Tak ti jen mohu držet pěsti, ať si k sobě najdeš někoho chápajícího, a schopného tě podržet.
Ano, jsi pedofil, a to je pro mnohé strašné slovo, a takového člověka chtějí ihned popravit, ale ty jsi se tak narodil, stejně jako se někdo jiný narodil jako asexuál. Nedostal jsi na možnost výběru.

Asexuál který chce rodinu, musí minimálně jednou popřít svůj úděl, ty to musíš však dělat neustále.
Bude to znít divně, když napíšu že je to úctyhodné, neboť to adresuji, pro mnohé, děsivému pedofilovi, ale pokud jsi nikdy nikomu neublížil, proč by ti jejich obdiv neměl patřit? Navíc když, podle statistik, valnou většinu sexuálních zločinů na dětech nepáchají pedofilové, ale sexuálně frustrovaní jedinci, nebo zvrhlý příbuzní.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8897 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex