Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyplněný profil
#21
Problém trvá. :-\ Když dám fotky jako přílohu k diskusnímu příspěvku,je to v pohodě,ale když je chci dát do profilu,tak je místo obrázku zase ten křížek.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#22
(10. 06. 2011, 09:30:02)spagetka Napsal(a): Problém trvá. :-\ Když dám fotky jako přílohu k diskusnímu příspěvku,je to v pohodě,ale když je chci dát do profilu,tak je místo obrázku zase ten křížek.

Někdy je ten křížek vkusnější než vlastní foto!;) To samozřejmě neplatí v mém případě!:)
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#23
(10. 06. 2011, 16:45:19)Arthur Napsal(a):
(10. 06. 2011, 09:30:02)spagetka Napsal(a): Problém trvá. :-\ Když dám fotky jako přílohu k diskusnímu příspěvku,je to v pohodě,ale když je chci dát do profilu,tak je místo obrázku zase ten křížek.

Někdy je ten křížek vkusnější než vlastní foto!;) To samozřejmě neplatí v mém případě!:)

Tak se nám ukaž, Arthure, ať hledám, jak hledám ve Tvém profilu, žádné foto tam dosud není! ;) Přece nás nechceš o něj připravit, tedy, jestli je to skutečně tak, jak říkáš!.;) Sis teď naběhl, co?! :pLOL Už se těšíme!!! :D
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#24
Já bych tam i něco víc napsala, ale nevím jak. Nikde žádné tlačítko "upravit" nebo něco v tom smyslu a když klikám do těch tabulek, tak tam taky kurzor nenaskočí.
Odpovědět
#25
Nahoře v proužku je Panel uživatele a pak vlevo je mezi spoustou odkazů Změnit profil.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#26
Díky. Už jsem to našla.
Odpovědět
#27
Tiež ma štve, že 90 % profilov (teda aspoň ženských, mužské ma nezaujímajú) je nevyplnených. Priznávam bez mučenia, že ja som sa na toto fórum prišiel zoznamovať, no keď v profile nenájdem vyplnený vek ani lokalitu, tak nemám ako danú osobu osloviť. A posielať náhodným užívateľkám správu v štýle "A/S/L" ako nadržaný tínedžer na Omegle sa mi rozhodne nechce (hoci aspoň "S" tu vyplnené býva)... Určite však nenavrhujem, aby bolo vypĺňanie profilu povinné. Týmto výkrikom do tmy som chcel povedať len jednu vec: Ak si, milé dámy, nevyplníte profil, určite vás neoslovím a tým škodíte samy sebe 8-)
Odpovědět
#28
Ja mám profil vyplnený poslušne až-až =D možno je to až na moju škodu.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex