Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj, tak jsem Vás našla
#1
Ahoj, už dávno přemýšlím nad tím jestli jsem asexuál nebo ne.Začalo to tím, že jsem zjistila na střední, že se asi od ostatních trochu liším.Dnes žijeme ve světě plném sexu jestli se nemýlím?Proto v mé bývalé třídě každá holka každý kluk mluvili o tom jak si to o pátcích a víkendech rozdávají a jak je to super a jak jsou nadržení.Když se o tom zmiňovali, tak mě to připadalo až odpudivé nevím proč, ale jejich pestré vyprávění ve mě sice vzbudilo představu, ale nelibou.A to mluvili jen o normálním sexu ne o žádných perverznostech apod.
Už jsem s pár klukama chodila, ale vždycky z toho vyšlo jen to, že si chtěli jen užít a nakonec si se mnou žádný neužil, protože to tak daleko nedošlo.Líbání a hlazení mě nevadilo, ale jak zajela ruka pod spodní prádlo,tak to pro mě bylo spíš nepříjemné než vzrušující, několikrát jsem to přetrpěla a pak jsem to raději ukončila.
Mám ještě nepříjemný zážitek když jsem čekala na autobus to jsem měla tak 15 let, tak to mě asi taky moc nepřidalo, abych byla sexuálně hyperaktivní.
Moc jsem toho nepsala, ale podle Vás jsem asexuál nebo nejsem ?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ahoj, tak jsem Vás našla - od -Mar-diskusni-forum-kéta- - 02. 05. 2010, 23:20:08

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 58828 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8992 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8652 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17538 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Proč jsem přišel mezi vás? o-k 7 15333 15. 05. 2016, 16:26:39
Poslední příspěvek: mikle-diskusni-forum-nicka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex