Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako
#1
Chjooo upe ideální kluk rozumíme si a všechno, první kluk vedle, kterého jsem usnula, když mě držel v objetí - a to už něco znamená! (upozornuji nic nebylo) No a to je právě ten problém - sex. On je úplně normální kluk, což znamená, že myslí na sex vetšinu dne... Jak mu to mám proboha říct, že mě sex neláká? Kurňa, jsem mu teda nakonec řekla, že by nám to neklapalo a on se zeptal proč, co jsem mu na to měla říct? Ví že nejsem lesba... (i když bych tisíckrát radši řekla, že jsem lesba než asexuál- já vím je to ubohý, ale je to tak) Jestli to takhle bude pokaždý tak už vážně nevím
Jo omlouvám se, tenhle článek nemá hlavu ani patu, určitě spousta pravopisných chyb, ale píšu to upe rychle v takovým divným rozpoložení. Jinak umím psát i spisovně.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od Ha-diskusni-forum-nka - 20. 05. 2010, 09:37:22
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od Black.Angel - 23. 11. 2011, 12:24:05
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od mušelín - 27. 11. 2011, 20:27:49

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualitu chápal jako projev nezájmu Vev-diskusni-forum-erka 11 41623 21. 03. 2013, 23:39:03
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  Asexualita jako následek nemoci, traumatu longst-diskusni-forum-ocking 9 28030 02. 08. 2011, 20:50:34
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex