Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ako je to vlastne so mnou??
#1
sama som zo seba teraz zmatena a neviem vobec kam sa mam zaradit. asexualitu som vobec neriesila a ani so o tom tolko nepocula takze som si myslela ze len jednoducho nepotrebujem k zivotu sex a nemu veci podobne.
dlhotrvajuci vztah som este nemala. a ani som nepotrebovala. teraz som bola velmi dlho sama a jedine co mi chybalo bolo spolocnost toho druheho objatia a maximalne tak bozky. nic viac mi nechybalo.
teraz nedavno som si vsak nasla priatela a tu je ten problem. ja mu lasku prejavujem a lubim ho ale nepotrebujem aby sme spolu spali. a sme spolu este dost kratko no na tomto sa vieme "pohadat". alebo komunikacia zostane taka divna. ja som mu vysvetlila ze este teraz nechcem s nim spat a sama som si myslela ze je to kvoli mojej jednej zlej skusenosti no mam pocit ze je v tom cosi ine. je ochotny pockat kym nebudem sama chciet (samozrejme pockat vtom zmysle ze spanie bude len nie priamy styk). lenze aj to ma odradza. ja viem ze to k vztahu patri ale ja to nepotrebujem a mozno aj nechcem.. a najhorsie na tom vsetkom je ze on je skor nymfoman.. a cize nebude spolu spat tak by som o mohla aspon inak uspokojovat a este mi neustale dava najovo ze neprejavujem dostatocne ze ho milujem. ze je tam malo vasne. ale ja nie som clovek ktory este aj v kaviarni sa na neho hodi zacne ho hladkat v rozkroku a kedykolbek ho zacne kdekolvk bozkavat.. a to ze odomna caka ze kedze sme od seba daleko ze aspon cosi vasnive a eroticke mu apisem neprichadza u mna do uvahy. ja sa nad takymito vecami ani nepozastavujem a ani som sa nikdy predtym..
dnes som narazila na clanok o asexualnych ludoch. nikdy predtym som nad tym nepremyslala ale dost som sa v tom videla. a ako vidim aj s priatelom to zrejme skonci. kvazi z "donutenia". kebo on je clovek co to k zivotu jednoducho potrebuje a ja som clovek co nechce byt vo vztahu kde budem partnera tak strasne obmedzovat. no ja nechcem tak to co on.. :-(
Odpovědět


Příspěvků v tématu
ako je to vlastne so mnou?? - od bab-diskusni-forum-izna - 25. 09. 2010, 16:42:53

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4773 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
  Ako to je so mnou DonPadre 4 10827 17. 04. 2017, 18:58:10
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17522 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Jak je to se mnou? Conf-diskusni-forum-used 3 9349 17. 08. 2015, 00:10:13
Poslední příspěvek: M-diskusni-forum-au
Smile A takhle to se mnou je... Melllisa 12 30920 06. 04. 2014, 19:54:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex