Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
....líbil se mi sex v době zamilovanosti, jsem tedy heterosexuální?
#6
(09. 12. 2010, 18:01:02)milos Napsal(a):
(10. 10. 2010, 22:41:23)hic iacet Napsal(a): HETEROSEXUALITA

Heterosexualita je sexuální orientací, definovanou přitažlivostí v citových otázkách K OPAČNÉMU POHLAVÝ.
Pokud se ti jako ženě líbí muži, pak ano - jsi heterosexuální. To ale nepopírá možnost být heterosexuální asexuál. Asexualita je spíše vztahem k sexuálním praktikám, tedy jejich odmítání. Ovšem se sexuální orientací má pramálo společného. Dokonce asexualita není stav definitivní, oproti sexuální orientaci zde záleží na člověku, co si vybere. Sexuální orientace je stav definitivní a neměnný. Samozřejmě existují chvíle, kdy buď člověk hledá sám sebe nebo jen experimentuje a zkusí něco s opačnou orientací a pokud s tím zúčastnění souhlasí, je to v pořádku a není na tom nic špatného, ovšem pokud část života je tak a pak zas naopak, pak je danný člověk bisexuál. Osobně fandím každému, kdo jde za svým srdcem a investuje do vztahu s kýmkoliv, kdo danné city opětuje. Je mi úplně jedno kdo s kým spí, pokud jsou dospělí a dobrovolně s tím souhlasí. Dokonce jsem pro adobci dětí homosexuály, neboť by dali dítěti rodinu a lásku, která by z nich utělala slušného člověka ve větším procentu úspěšnosti, než je u dětských domovů: 97 asociálů : 3 sociálně stabilním. Jde jen o sprostou dogmatizaci, že sex je něco temného a homosexualita je úchylka. Většinou ale takové blbosti hlásají více úchylní lidé, bez znalosti základních faktů.
Dělejte to, co Vás dělá šťasnými, pokud tím neubližujete jiným, je to v pořádku, ať si kdo chce, co chce říká.
Tak za prve, nechapu, proc jsi sem vlozil citaci me osoby, ackoliv to, co jsi do citace vlozil, jsem v tomto tematu nenapsala.
Za druhe, nechapu, proc tu pises nejaka sva dogmata jako obecne pravdy. Vecne viz BB, snad jen s drobnym dodatkem, ze si nejsem uplne jista, zda je mozne zmenit v zivote sexualni orientaci, to by pak na me pusobilo spis jako pozdejsi zjisteni prave orientace. Ale to uz je dost mimo tema.
Laissez-faire...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: ....líbil se mi sex v době zamilovanosti, jsem tedy heterosexuální? - od hic -diskusni-forum-iacet - 09. 12. 2010, 22:43:04

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13732 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
Information jak to tedy je? ult-diskusni-forum-imum 6 14638 16. 09. 2012, 21:58:48
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek
  Můj příběh - tedy můj život -An-diskusni-forum-nie- 22 61120 16. 08. 2010, 20:18:14
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex