Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
....líbil se mi sex v době zamilovanosti, jsem tedy heterosexuální?
#8
-> Nela: Myslím že BB to myslel spíš tak, že sexuální orientace se týká jen sexuálních preferencí, nikoli citů...? Tudíš hetero muže přitahuje žena, asexuálního ne (ale může se mu líbit) ale oba k ní mohou mít citový vztah...tudíš cit se neřadí k orientaci (tak jsi to myslel?)

to "měnění" orientace...viz. teorie queer... a myslím, že to má logiku, i když se s tím třeba úplně neztotožňuji
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: ....líbil se mi sex v době zamilovanosti, jsem tedy heterosexuální? - od Adria-diskusni-forum-ne Fox - 10. 12. 2010, 03:48:21

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13737 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
Information jak to tedy je? ult-diskusni-forum-imum 6 14647 16. 09. 2012, 21:58:48
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek
  Můj příběh - tedy můj život -An-diskusni-forum-nie- 22 61144 16. 08. 2010, 20:18:14
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex