Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dva odlišné světy?
#1
Ahoj jsem tady nový a vlastně ani nevím proč sem se sem přihlásil. Možná proto, že mi tady někdo pomůže. Předem bych chtěl říct že jsem asi jediný heterosexuální, aktivně žijící člověk tady na tomto portále. Tak mě tolerujte :-)
Je mi 22let, chodím se svou nádhernou přítelkyní (23) už 3roky a asi 2roky spolu žijeme.
Máme se moc rádi a ve všem ostatním si velice rozumíme, dokud nedojde na sex. Zpočátku (zamilovanost) bylo vše o.k. nebyl problém souložit i vícekrát za den, experimentovalo se atd...
Postupně docházelo k situacím že sem měl chuť se pomilovat a ona ne. Nejdřív sem to nechápal myslel jsem si že to semnou asi stojí zaprd, nebo že mě třeba nemiluje. Potom mi teda řekla že to zas tak často nepotřebuje, jenže sem se po každém jejím odmítnutí "urazil" (bral jsem si to osobně) a atmosféra mezitím houstla a houstla. Dohodli jsme se tedy že se domluvíme na nějakém kompromisu (cca 1xtýdně) co bylo pro mě opravdu těžké, ale miluju ji tak ji nechci ztratit. Jene vždy kdy mělo dojít na sex bál jsem se jejího dmítnutí takže jsem nevěděl jestli se mám "tulit" nebo ne. Zkrátka dospělo to až do takové fáze že se semnou už několikrát chtěla rozejít že prý si nejsme souzeni ale že mě stále miluje. Jenže jsem zjistili že ani jeden z nás si nemůže dovolit (finančně) byt ve kterém žijeme, tudíž bychom museli dát nájemní výpověď a hledat si každý něco sám, ale v Praze jsou byty drahé a navíc máme spolu půjčku (ne velkou) ale 4000 je i dneska dost. Takže spolu i nadle žijeme vše je v pořdku, občas spolu spíme ale minimálně jednou do měsíce dojde na to že bychom spolu neměli být a že ona už asi s nikým nikdy spát nechce. Ale já vím že když má dobrou náladu tak je vše o.k. nebo když je trochu připitá tak je jako někdo uplně jinej to se i dokonce ona tulí ke mně a ptá se jestli to chci. Dost se ztotožnuje s Asexuály ale mě to trápí potže nebejt tohodle problému ak máme krásný vztah. Tím bych chtěl taky říct že jak každý tvrdí že dlouhodobý vztah už není o sexu (porozmění v něm) je pěkná kravina točí se to stejně jenom okolo toho, když to neklape v postely tak pak nikde. Strašně mě to trápí, navíc je to nádherná mladá žena a nechce se mi věřit aby prostě byla asxuální. Myslím si že může mít taky nějaký blok ale ona sama nevím, mluvili jsme o tom už asi milionkrát. Moc ji miluju a nevím co mám dělat?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Dva odlišné světy? - od rast-diskusni-forum-aman - 16. 10. 2010, 12:43:33
RE: Dva odlišné světy? - od b-diskusni-forum-ou - 16. 10. 2010, 16:04:06
RE: Dva odlišné světy? - od mušelín - 16. 10. 2010, 19:51:32
RE: Dva odlišné světy? - od Ne-diskusni-forum-la - 17. 10. 2010, 00:20:57
RE: Dva odlišné světy? - od mušelín - 18. 10. 2010, 19:49:30
RE: Dva odlišné světy? - od Lu-diskusni-forum-cy - 17. 10. 2010, 00:11:32
RE: Dva odlišné světy? - od LE-diskusni-forum-ON - 17. 10. 2010, 13:45:14
RE: Dva odlišné světy? - od Ne-diskusni-forum-la - 18. 10. 2010, 00:14:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex