Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být...
#11
8-)ahojky,
mám pro tebe jednu radu, zkusila jsi někdy něco přírodního bez lékařů?
mé dceři pomohla jedna suprová hypnoza a vztaahy se jí zlepšily. zadej si ,,sebevědomí'' na vyhledávači na seznamu a přečti si, co se tam nabízí
(27. 10. 2010, 19:55:10)werca Napsal(a): Ahoj... taky jsem tu teď nová a mám problém. Někteř z vás možná asexualitu jako problém nepovažujete, ale mě to dělá peklo ve vztazích. Nechci taková být a nevím, co s tím mám dělat.

Mám přítele, který je normální zdravý chlap, který má jinou představu o vztahu, než já. Myslím tím to, že k vztahu (v dnešní sexem prosycené společenosti) patří sex. Že je to přirozené a normální. Jenže jak mu mám vysvětlit, že já mám jinou představu? Problém je v tom, že na jednu stranu sex nepotřebuji, vyhýbám se mu, občas se mi to i hnusí a považuji to jaksi za...zvířecí, ale na druhou stranu jsem normální zdravá žena, která by chtěla mít dobře fungující vztah s jistotou, že se na mě chlap nevykašle jen proto, že bych s ním nespala 5x týdně. Já se s ním chci milovat, ale nedokážu to, protože mám v hlavě asi nějaký blok, který nedokážu (ani kvůli němu) překonat... Nejhorší na tom je to, že tenhle můj "stav" neovlivní jen mě, ale všechny mé (teoreticky) budoucí partnery, protože i kdyby se tvářili sebevíc chápavě, nikdy se s tím nesmíří a vztah stejně zkončí. Nechci kvůli tomu být v budoucnu na všechno sama. Samoty už jsem si v tomhle ohledu užila dost, ale už ne..díky. Uplakaný
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - od Ja-diskusni-forum-ra - 01. 12. 2010, 10:56:57

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84858 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 17634 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29445 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4735 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11056 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex