Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Navštívil někdo z vás sexuologa?
#5
Díky za příspěvky,
on ten sexuolog stejně pošle nejdříve za psychologem, protože když neděláš něco, co dělají všichni, tak (podle většiny) nejsi normální a příčinu hledá psycholog... Asi tak to na mě působí. Při mé první návštěvě sexuologa, jsem celou cestu domů brečela, protože jak se ke mě ten chlap co si říká doktor choval, to nemá obdoby! Nechci to nějak rozepisovat, ale mám se prý vzpamatovat z princeznovských snů a začít partnerovi dávat, protože to je normální, tak se mám přemáhat a prostě to dělat... Zuby si prej taky čistím i když nechci. No prostě to bral z pohledu chlapa a na mě a mých pocitech vlastně nezáleží... Byl tak arogantní a necitlivý fakt tohle už bych zažít nechtěla, připadala jsem si hrozně ponížená!

Druhá zkušenost byla na soukromé klinice kde jsem čekala lepší přístup. Sexuoložka mi mezi dveřma řekla, že mě rovnou posílá k psycholožce a že si mám do příště rozmyslet, zda jí chci říkat pravdu nebo lhát. To bylo po tom co jsem jí na otázku zda onanuju, odpověděla že ne, že se mi to hnusí... Nevěřila mi, dělá to každý, tak to musim zákonitě dělat taky?! Fuj!

No a do třetice to už zkoušet nechci, ale zkušenost s psycholožkou nebyla tak zlá, hodně poslouchala a občas se na něco zeptala. Hodně jsme řešily mé dětství a špatný vztah s matkou. O sexu jsme se vlastně skoro nebavily... Ale musela jsem za ní dojíždět 100km a navíc sezení stálo 600,- už jsme na to fakt neměli tak už tam nejezdím... Ale člověk se o sobě asi hodně dozví
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Navštívil někdo z vás saxuologa? - od Jan-diskusni-forum-ina - 20. 11. 2010, 12:44:21

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 33 50928 28. 02. 2024, 20:52:51
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Je tu někdo? Sh-diskusni-forum-ade 18 27166 29. 02. 2020, 07:37:19
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Má to někdo podobně? Pho-diskusni-forum-uka 9 19357 18. 03. 2018, 22:23:29
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  má to někdo podobně? Zuz-diskusni-forum-kaH 2 7643 10. 08. 2016, 02:09:23
Poslední příspěvek: Imr-diskusni-forum-yll

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex