Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochu o mé maličkosti
#1
Brick 
Dobrý večer, jsem ráda, že jsem našla stránku jako je tato, kde se můžu otevřeně zeptat na otázky co mě zajímají a podělit se o ten kousek sebe...


Abych vše uvedla na pravou míru, jsem celkem mladá slečna, takže mám 0,00% zkušenosti se vztahy a nejspíše mám na vztahy (se vším všudy ještě čas), ale přesto tu pár věcí je.

Tak nějak předpokládám, že jsem spíš hyposexuálka s asexuálními výkyvy ... jestli to je vůbec možné ;)

V mém problému hrají hlavní roli kamarádi, jelikož jakékoli partnerské vztahy naprosto blokuju už v zárodku, jsou pro mě kamarádi opravdu důležití. Jenže oni už sex nějaký ten pátek provozují. Problém není v kamarádech, že by mě nebrali s tím kdo jsem nebo se mi posmívali, ale spíše ve mě.
Už několikrát se mi stalo, že když se mi kamarádka svěřila se svým nějakým sexuálním dobrodružstvím nebo zkušeností, okamžitě u mě klesla na pomyslném kamarádském žebříčku. Nedělám to úmyslně, prostě se mi dotyčná osoba opravdu zhnusí a tak nějak odcizí ( už s několika slečnami se kvůli tomu nestýkám, jelikož jsem je od sebe naprosto odstřihla). Dokonce se to občas dotáhne i do stavu, že odmítám jakýkoli tělesný kontakt s kamarádkou, nechci aby na mne sahala a občas se mi i z té představy (její pohlavního styku) udělá špatně od žaludku ( stylem: kde je nejbližší WC).
Je takovýhle odpor k sexu vůbec normální ?? Občas si přijdu, že je prakticky odsuzuju za něco co je pro ně přirozené, ale tak nějak si nemůžu pomoci....

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Trochu o mé maličkosti - od Nov-diskusni-forum-elli - 26. 11. 2011, 02:43:01
RE: Trochu o mé maličkosti - od mušelín - 27. 11. 2011, 20:56:22
RE: Trochu o mé maličkosti - od mušelín - 28. 11. 2011, 21:36:14

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Tak trochu jiný pohled na partnerský vztah... Julia L-diskusni-forum-avender 25 76860 27. 11. 2017, 07:30:54
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu zpověď a žádost o radu.. Te-diskusni-forum-rra 6 15654 25. 05. 2017, 00:13:20
Poslední příspěvek: Te-diskusni-forum-rra
Sad Tak trochu zoufalství jjanyska 1 5810 04. 05. 2017, 00:49:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu o obrazu asexuality v próze Ru-diskusni-forum-na 34 66423 03. 01. 2017, 20:32:22
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
  Tak trochu se vypovídat... FurtSU-diskusni-forum-smevem 35 77314 14. 10. 2012, 20:28:10
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex