Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím a žvaním : )
#16
Zdravím. : )
Po dlouhé době jsem se sem přihlásila, abych zjistila, jak se to tu změnilo. Nostalgicky jsem si připomněla tyhle úvahy, co jsem tu kdysi spisovala, a pocítila silné nutkání to smazat a tvářit se, že jsem to nikdy, nikdy nesepsala. :D
Proboha!
Ale budiž. Viselo to tu už dost dlouho, nějaká diskuze tu proběhla. Možná bude užitečnější se k tomu vyjádřit.

Aktuálně: je mi 28 a definitivně jsem došla k názoru, že jsem asexuální panromantik. : ))
Trošku jsem vyzrála a dospěla, tedy možná, přinejmenším v to doufám.
Moje názory na kopu věcí jsou někde úplně jinde.

Co je zajímavé, zažila jsem vztah podobný tomu, co jsem tu napsala, že bych ráda zkusila (tedy napůl role-play). Nějaké postřehy? Nefunguje to. Obecně - v partnerství potřebujete, aby partner miloval vás, nikoli vaši interpretaci nějakého charakteru. : ))

Také jsem zažila absolutně racionální vztah založený na společných zájmech, ale téměř bez citu a jediného dotyku. Postřehy? Ani toto nefunguje.

Několikrát jsem se zamilovala a několikrát mi bylo zlomeno srdce. :D

A abych odpověděla na poslední dotaz zde. Jak žiju?
Mám spoustu skvělých přátel, zájmy a tvořím. Občas se cítím osaměle a ráda bych do nějakého láskyplného vztahu s někým vstoupila, na druhou stranu ne za každou cenu. Každopádně jsem stále optimista. : ))
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravím a žvaním : ) - od Riw-diskusni-forum-enna - 16. 01. 2012, 00:00:19
RE: Zdravím a žvaním : ) - od mušelín - 16. 01. 2012, 20:58:41
RE: Zdravím a žvaním : ) - od Riw-diskusni-forum-enna - 09. 01. 2021, 23:06:28

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex