Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj svět je v pořádku!
#1
Tak si tu asi čtrnáct dní pročítám tyto stránky a dospěla jsem k názoru, že v mém světě je vše v pořádku. Díky :) Slušnost mi velí se tu taky představit a něco málo o sobě napsat. Jsem dost samorost, to jsem o sobě věděla vždy, ale za dob mého dospívání nebyly možnosti, jak se dostat k informacím tak, jak je tomu dnes v době internetu, takže si člověk o sobě pouze řekl jsem "divná" a hotovo. Dětství jakž takž bezproblémové, včetně několika platonických lásek. Na střední taky žádné drama, protože jsme se nějak všichni soustředili na školu a kamarádství, takže jsem nepociťovala nějakou vykořeněnost. Osamělost jsem začala pociťovat v 19letech, kdy jsem se odstěhovala od rodičů za prací do jiného města, ale měla jsem štěstí a docela brzy jsem se poznala se svým prvním klukem, který byl milý, chytrý a .....sexuchtivý. Naštěstí jsme bydleli každý v jiném městě a viděli se pouze o víkendech, takže se to dalo vydržet. Trvalo to dva roky. Poté proběhlo několik omylů, kdy jsem se snažila přesvědčit samu sebe, že sex je naprosto úžasná a zábavná věc :) Pak přišel můj druhý (šestiletý vztah), kdy jsem se opravdu snažila, protože s přítelem jsme si jinak rozuměli. Bohužel čím dál, tím víc se mi znechucoval svým neustálým vynucováním si sexu i když jsem nechtěla. Ale, aby byl klid a nehádali jsme se, tak jsem nakonec svolila. Naštěstí, protože jsem tou dobou nastoupila na vysokou, tak se frekvence poněkud snížila a možná i proto nám vztah vydržel tak dlouho. Po rozchodu jsem se i podle moudrých rad utěšovala tím, že sexualita se u žen mnohdy rozvíjí až po třicátém roku života. Mno, abych to zkrátila, již 7 let jsem po údajném ženském sexuálním "rozpuku" a nic. Na sex nemám chuť, nechybí mi, žiju sama. I přesto jsem vyzkoušela ještě několikrát sex na jednu noc, jako bych sama sebe ještě chtěla přesvědčit. Taky jeden krátký vztah s ženatým mužem. Sobecky musím prohlásit, že pro mě vyhovující, protože na sex měl doma manželku a mě věnoval platoničtější část svého já :) Dnes je naštěstí jiná doba, velmi tolerantní k různým odlištnostem a moje motto "žít a nechat žít" není naštěstí nikým narušováno. Asi mám štěstí na přátele i rodinu.Takže....můj svět je v pořádku :) Teď i díky vám. A navíc začínám věřit tomu, že někde ta moje spřízněná duše, kterou nesvazují pouze sexuální pudy někde po tomhle světě běhá :) Doufám, že někteří z vás dočetli až do konce, je to poněkud delší, než jsem zamýšlela :Velmi šťastný
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Můj svět je v pořádku! - od Bl-diskusni-forum-ues - 30. 03. 2012, 01:39:36
RE: Můj svět je v pořádku! - od MadRat - 31. 03. 2012, 13:18:20
RE: Můj svět je v pořádku! - od mušelín - 01. 04. 2012, 15:51:24
RE: Můj svět je v pořádku! - od MadRat - 04. 04. 2012, 19:47:03
RE: Můj svět je v pořádku! - od mušelín - 04. 04. 2012, 20:42:28

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1574 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8252 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11203 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46854 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18576 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex