Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je tento portál opravdu pro asexuály?
#11
(06. 04. 2012, 15:44:35)Marek Parek Napsal(a): Já nechci nikomu ubližovat. Také si zde dělám jasno. Sex jsem vyzkoušel, ale nezůstal u něj. A ať se zde rozhlížím, jak se zde rozhlížím, nevidím tady nikde, že by se zde prezentovaly asexuální asexuálně žijící páry.
Prostě je tu ještě pořád málo lidí na to, aby nějaké páry vznikly.
Na AVENu je diskuze na toto téma a psalo tam tak 8 asexuálních dvojic, a tam je lidí přihlášených mnohem víc než tady.
Navíc jenom asexualita sama pro vztah nestačí, heterosexuál se taky nebude přece párovat s úplně jakoukoliv heterosexuálkou jen proto, že jsou oba hetero. LOL
Celkově si ti lidi musí sedět.


(06. 04. 2012, 15:44:35)Marek Parek Napsal(a): A na základě všeho co jsem tady viděl si kladu otázku, proč by spolu asexuální pár spolu vlastně měl asexuálně žít? (zjednodušeně řečeno - proč by spolu vůbec měl žít). Na základě čeho?
Snad ani sexuáloví se nepárují JENOM za účelem sexu. LOL Kdyby šlo jen o sex, tak se taky nemusí párovat, zašukají každou noc s jinou/jiným a konec.
Asexuál není automaticky člověk bez emocí, netoužící po lásce, porozumění, blízké spřízněné duši... Takže dva asexuálové by spolu měli žít na základě úplně těch stejných věcí jako sexuálové, jenom bez sexu.
Co je na tom tak strašně složitého k pochopení?

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od mušelín - 06. 04. 2012, 16:37:01
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od mušelín - 06. 04. 2012, 20:06:37
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 16:43:10
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 17:10:54
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 16:35:35

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů? Do-diskusni-forum-bra 13 40383 09. 08. 2012, 05:56:26
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex