Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je tento portál opravdu pro asexuály?
#20
Ja vim o trech parech ktere tady vznikly jsou spokojeni, vcetne me.
Opravdu ne kazdemu jde o ten pitomy sex a nekteri proste najdou jine vlastnosti, kvuli kterym s nekym chteji zit. A muzou to byt jen stejne zajmy.
Jakmile se tady nejaky par najde, vesmes uz nema potrebu to vytrubovat vsem ostatnim.

Pokud se tady nekomu nelibi, tak ho tady nikdo nenuti byt. Jak se rika, "za dobrotu na zebrotu". Snazim se starat o to aby to forum stale bezelo, platim hosting, domenu, cistim caches, aktualizuju, atd. Na obsah tady je Lur Raven a BackstreetBoy, oba myslim delaji dobrou praci. Ale ne kazdy ma denne tolik casu aby moh prochazet kazdy novy prizpevet a zjistovat jak moc je kvalitni ci ne. Priznavam, ze ja tady jsem uz malo, protoze mam spoustu jine prace. Pokud je to ale potreba, neni problem udelat moderatorem nekoho dalsiho.

To jak je kdo asexualni ci ne, prece nehraje az tak velkou roli, dokud primo neurazi ostatni.
Pak je tady pomerne dost lidi kteri pouzivaji Soukrome zpravy, takze ne vsechno je videt "zvenku".
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od mušelín - 06. 04. 2012, 16:37:01
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od mušelín - 06. 04. 2012, 20:06:37
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 16:43:10
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 17:10:54
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 16:35:35
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od ke-diskusni-forum-x!k - 11. 04. 2012, 21:31:42

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů? Do-diskusni-forum-bra 13 40373 09. 08. 2012, 05:56:26
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex