Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pro sexuology a podobně
#9
Ehm... psala jsem "trocha kontextu", ne, že to jsou tvrdé protiargumenty, díky kterým jistě změníš v cuku letu názor. Ale zdá se, že jsem narazila na úžasňáka, který se nedokáže na věc podívat z jiné, než vlastní perspektivy a je mu zjevně jedno, že to, co sepsala ta holka, má od stovek asexuálů, takže ani nestojí za to se nad tím zamyslet, protože Tobě je to všechno jasné už teď. Pokud celý článek označíš oklikou za blbost, tak není možné reagovat protiargumentem na věci, které se Ti nelíbí, protože jsi žádné nezmínil, takže mi tvrzení, že já s tím souhlasím, přijde adekvátní. Jako se zastáncem oněch tvrzení je se mnou totiž možné je probrat, pokud by měl někdo zájem o konstruktivní diskusi.
K Tvému příspěvku se nevyjadřuji, protože je napsaný takovým stylem, že po 3. řádku nemám chuť ho číst ani s Tebou dál diskutovat.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Pro sexuology a podobně - od Kat-diskusni-forum-rina - 14. 04. 2012, 20:43:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex