Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Že bych se tu konečně našla? :-)
#1
Ahoj všem, právě v docela krušné náladě procházím články na internetu, vlastně poslední dobou nic nějak nemůžu dělat (lehčí deprese asi), rozvádím se po šesti letech s manželem a celá vina je prý na mě on je svatý muž(že se mnou vydržel), on totiž potřebuje sex a furt, a já jsem totiž duševně chorá a nemiluju ho a proto on na mě řve a je hnusný protože má chudáček přetlak. To usoudil když mu došlo že mu opravdu nejsem nevěrná a nemám nikoho jiného, že mě zkrátka sex nebaví a nikdy ani moc nebavil, jediný jeho vstřícný krok byl že mě objednal k psychiatrovi, jako důvod to uvedl i své rodině takže já od tchýně teď musím poslouchat, že jako chlapi to maj jinak víš ty sex potřebujou to ses nemohla přemoct nebo se jít léčit?
Ale dost o tomhle všem.... Přemýšlela jsem o svých perspektivách do budoucna a moc opravdu moc mě potěšilo, že jsem našla vaše stránky!!!
Je mi 30 a mám malou dcerku 2roky, teď chvíli rozhodně nikoho nehledám, ale jednou...
Nikdy jsem neměla dlouhý vztah před manželem (skoro tedy už bývalým), vždy to padlo na sexu, myslím si že jsem byla i dost atraktivní, ale nějak mě hrozně moc baví všecko to okolo, řečičky(ale ne vulgární), hezké oblečky, hraní, mazlení, svádění, ale samotný sex? fuj! je to o ničem, připadalo mi vždy přitom, že jako čekám a čekám co dalšího bude a ono nikdy nic, možná to souvisí i se sníženým sebevědomím co tak nějak na sobě pozoruju, ale určitě si nechci jednou najít dalšího chlapa co sex bude mít v žebříčku hodnot na prvním místě (a ani na druhém Kroutící očima).
Vždy jsem si s úsměvem říkala (jen teda radši v duchu) že milionkrát lepší než sex je když cválám na koni krajinou, ta krása a čistota energie, splynutí duší....
Takže najde se tu nějaký koňák třebas? zatím jen na příjemné dopisování?
Mějte se krásně
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Že bych se tu konečně našla? :-) - od ro-diskusni-forum-ni - 04. 05. 2012, 19:32:33
RE: Že bych se tu konečně našla? :-) - od MadRat - 05. 05. 2012, 10:43:02

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 38589 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila tri-diskusni-forum-mene 14 14847 17. 05. 2021, 01:21:58
Poslední příspěvek: tri-diskusni-forum-mene
  Konečně správně? Agg-diskusni-forum-ie74 28 54525 04. 12. 2017, 21:05:12
Poslední příspěvek: Agg-diskusni-forum-ie74
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22783 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
Information Ahojte, ľudia ! Našla som samu seba, ale mám z toho zároveň aj strach. ard-diskusni-forum-enia 1 7916 24. 09. 2015, 20:05:39
Poslední příspěvek: ar-diskusni-forum-bum

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex