Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak já Vám nevim! :)
#6
Terý - ja som to tiež tak mal =) A nie len možno, ale celkom na 90% to isté ako ty. Na tom troskotali všetky moje vzťahy, lebo ja som sa viazal len čisto citovo a ked k tomu prišlo, tak som radšej rýchlo vycúval a moju polovičku som poslal preč, aj ked som ju mal stále rád, preto som sa nikdy neubránil pri rozchode slzám =) A teraz, ked viem, čo je vo veci, tak sa cítim oveľa lepšie. A ked si možno v budúcnosti niekoho nájdem, tak sa mu to nebudem hanbiť povedať a je len na ňom, či pri mne ostane, lebo pre mňa je aj problém sa len zaľúbiť, nie to ešte mať s niekým sex.

Vitaj, myslím, že je tu veľa podobných ľudí. =)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Tak já Vám nevim! :) - od Te-diskusni-forum- - 24. 05. 2012, 01:05:42
RE: Tak já Vám nevim! :) - od MadRat - 24. 05. 2012, 16:01:04
RE: Tak já Vám nevim! :) - od Cha-diskusni-forum-rlie - 19. 03. 2013, 22:05:12

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Sama nevím, jak na tom jsem Ly-diskusni-forum-re 31 55432 17. 10. 2018, 14:26:11
Poslední příspěvek: Ly-diskusni-forum-re
Bug Nevím to jistě. Dak-diskusni-forum-iii 6 14757 22. 08. 2014, 17:23:52
Poslední příspěvek: Dak-diskusni-forum-iii
  Nevím si vůbec rady Maz-diskusni-forum-liik 6 16648 30. 01. 2013, 18:32:28
Poslední příspěvek: Maz-diskusni-forum-liik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex