Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravim vsechny!
#1
Wink 
Ahoj vsem,

protoze jsem tu nova a protoze jsem slusne vychovana, prisla jsem se sem predstavit.Šklebící se

Je mi 23 a pochazim z Vychodnich Cech, momentalne jsem zacala treti rok sveho zivota v zahranici.
I ve svem veku jsem nikdy nebyla polibena, natoz s nekym vlezt do postele. Vzdycky me desila predstava sexu, ale prikladala jsem si to k tomu, ze mam jeste dost casu a ze az budu pripravena, tak to poznam. No, a porad nic.

Strasne moc bych chtela nekoho, koho bych mohla nazyvat moji druhou polovickou, vedle koho bych mohla vecer usinat, s kym bych mohla travit volny cas a sdilet trable a radosti vsedniho dne, neexistuje nic, co bych si prala vic, nez mit manzela a deti. Jen mi tam v tom prekazi ten sex. Vubec me to nezajima. Ano, obcas se uspokojim sama, ale s jinymi lidmi me to nijak nelaka. Uz jsem za zivot potkala par muzu, ktere bych si dokazala predstavit jako tatinky mych budoucich deti, ale v zivote bych si nedokazala predstavit, ze s nimi spim.
Od detstvi jsem byla baculata a rodice s babickami mi vzdycky kladli na srdce, ze "pokud budes takhle tlusta, zadnej chlap te nebude chtit" a maminka stale opakovala, ze "kazdej chlap chce jen to jedno". Behem pubertalniho vyvoje se mi to v hlave nejak secetlo a zacalo to davat smysl - pokud budu tlusta, tak me nikdo nebude chtit a tim padem se mnou nikdo nebude chtit spat! Heureka!
Momentalne uz jsem par kilo za hranici me osobni vahy 120kg, takze kotoucek uz se pretaci na dalsi rundu a neni to pekny pohled.

Stravila jsem zivot tim, ze jsem premyslela, co jsem udelala spatne, co je muj problem, proc se porad prejidam, proc se vyhybam muzum, atd. a teprve ted si do vsechno zacinam davat dohromady. Najednou mi vsechno zacina davat smysl. Diky vesmiru za internet a wikipedii.

Tak ja asi budu asexualni. Inu, kazdy mame neco. 8-)
Hezky den vam vsem!
We're all stories in the end.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravim vsechny! - od Mit-diskusni-forum-chum - 18. 07. 2012, 02:38:35
RE: Zdravim vsechny! - od cl-diskusni-forum-oud - 18. 07. 2012, 10:51:34
RE: Zdravim vsechny! - od v-diskusni-forum-ye - 18. 07. 2012, 12:51:54
RE: Zdravim vsechny! - od Do-diskusni-forum-bra - 18. 07. 2012, 22:49:32
RE: Zdravim vsechny! - od Mit-diskusni-forum-chum - 19. 07. 2012, 02:16:51

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex