Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů?
#1
Zakládám toto vlákno, protože mě zaráží, že se sem přihlašují sexuálové - to mě překvapilo např. u Haneke (viz chat), ale vím to pochopitelně od začátku. Hledala jsem v tématech, jestli tu není nějaké, které by se tohoto týkalo. Našla jsem: Je tento portál opravdu pro asexuály?[ Tak to určitě, protože byl pro ně založený. Nicméně to, že se tu vyskytuje tolik sexuálů svědčí o tom, že jejich sexuální život není uspokojivý. Prosím sexuály o odpověď na otázku v titulku a prosím, aby nám sdělili, co jim portál pro asexuály dal, příp. vzal.:)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů? - od Do-diskusni-forum-bra - 07. 08. 2012, 12:26:07

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Asexual Je tento portál opravdu pro asexuály? al-diskusni-forum-tec 23 68284 12. 04. 2012, 09:17:51
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex