Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy
#62
(16. 08. 2012, 02:58:02)Nela Napsal(a): Ahoj Averys, moc krásný příspěvek, děkuji za něj, že jsi se rozepsala, musím říct, že v mnohých pohledech se s Tebou hodně shoduji....zase mi trochu otevřel oči a možná skutečně budu mít blíže k té sexualitě ve svém vnímání než asexualitě, nevím, ale zdá se mi, že tu s lidmi, kteří se k asexualitě hlásí, mám mnohem méně společného než třeba s Tvým pojetím...

Děkuju, i tady na fóru je vidět, že ani asexualita není u všech stejná, někdo by výjmečně mohl mít i sex, někdo jen dotyky, někdo ani to ne. Vidím to spíš jako škálu, na jedné straně asexualita, na druhé sexualita a člověk se pohybuje někde mezi, blíž k jednomu nebo druhému pólu. A to by se to dalo ještě rozdělit na čistě fyzické prožívání a na duševní. Nic asi není černobílé :)

(16. 08. 2012, 08:28:37)AlineDaryen Napsal(a): Díky, averys, tohle je přesně příspěvek, který tohle téma potřebovalo. Právě takhle mi svoji sexualitu popisovala většina mých sexuálních přátel (a pozor, i muži, aby nevznikl dojem, že takhle to mají jenom ženy). A podle mě je to opravdu krásné. Jestli mě na mé orientaci a osobnosti něco mrzí, tak to, že nejsem schopná prožít právě tohle a někomu to dát. Ale zároveň nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem, když to nejde, tak to nejde, a předstírání v tomhle nepomůže, protože tohle se zkrátka předstírat nedá. Naštěstí je spousta jiných věcí, které můžu prožít naplno, a asexualita je zase svým způsobem unikátní vlastnost a prožitek, který nemají jiní. Když nad ní člověk jen truchlí a říká si "co by kdyby", asi ze života moc mít nebude. Lepší je vzít to, jak to je, a užít si to se vším všudy :-)

Děkuju, jak píšeš, je spousta jiných věcí, i spousta jiných způsobů, jak vyjádřit lásku a ani to, že je člověk sexuál, neznamená, že to prožívá tak, jak jsem napsala. A přesně, nejlepší je přijmout věci jako fakt a vzít si z toho maximum. :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: O co asexuálové přicházejí aneb láska se vším všudy - od ave-diskusni-forum-rys - 17. 08. 2012, 12:54:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex