Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak trochu příbuzné téma....
#8
Z části tu dotyčnou chápu, ale připadá mi to už jako dost velký extrém a naivita.
Já třeba vůbec neuznávám svatby. Pro mě je to trapný, směšný "obřad", který se tváří jako něco romantického a krásného, ale ve výsledku je to hlavně zbytečné papírování a překážky v případě, že se nakonec ti dva lidi po několika letech poznají víc a zjistí, že si jdou strašně na nervy a už spolu nechtějí být. Kdyby nebylo svatby, tak se prostě rozejdou a tečka. Ale ne, oni musí složitě řešit u soudu kažkou prkotinu a nakonec to jenom zvyšuje jejich vzájemnou nevraživost.
Prostě na svatbách nevidím vůbec nic pozitivního.
V případě lidí, kteří vyznávají zásadu "sex až po svatbě", je hodně velké riziko, že pak zjistí, že mají úplně rozdílnou potřebu sexu, nebo třeba že jeden z nich je asexuál aniž by to věděl (a proto neměl problém čekat se sexem do svatby).
Nebo se ti lidi vezmou moc brzo, aniž by se pořádně poznali, protože už budou chtít mít sex, tak hlavně aby to bylo až po svatbě, že... Což je podle mě katastrofa.

Spíš ještě dokážu pochopit takové zásady u věřících lidí, kterým od malička vtloukali do hlavy, že sex je hřích, když to není v manželství a jenom pro plození dětí. Ale je mi jich spíš líto.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tak trochu příbuzné téma.... - od MadRat - 15. 08. 2012, 12:07:51
RE: Tak trochu příbuzné téma.... - od mušelín - 15. 08. 2012, 12:57:27
RE: Tak trochu příbuzné téma.... - od Slečna XY - 15. 08. 2012, 18:41:12

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Přednáška a diskuse na téma asexualita Lady -diskusni-forum-Chloë 3 12123 26. 11. 2010, 02:13:43
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet
  zajimava diskuse divek a zen na tema sexualni disfunkce Mortishe 2 9599 02. 01. 2009, 15:05:09
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex