Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové v dějinách
#6
(20. 08. 2012, 20:41:00)AlineDaryen Napsal(a): Taky jsem vůči zpětnému určování orientace dost skeptická, když k tomu chudák osobnost už nemůže nic říct, ale zábava to není špatná, to nepopírám. Ovšem třeba o Lawrencovi z Arábie se stejně vehementně tvrdí, že byl gay.

O tom jsem četl také, obecně mnozí homosexuálové minulosti, kteří dokázali udržet své libido pod kontrolou, se chovali úplně stejně. A o možné pedofilii Lewise Carrollola jsem také četl, tam to platilo obdobně (a platí dodnes).

Nicméně Alžběta I. Anglická s vysokou pravděpodobností asexuálka nebyla, její rozhodnutí níkdy se nevdat a vládnou Anglii jako "pannenská královna" bylo z velké části politické, protože tím nechávala otevřenou možnost politického sňatku a mimo toho mohla vládnou sama (vhledem k tomu, jak se choval její otec, se jí vůbec nedivím). Svým způsobem se vlastně "vdala za Anglii" a "kult panenství" (právě po ní se jmenuje americký stát Virginia) využívala obdobně jako dnešní celebrity, které zůstavají často dlouho svobodné jen kvůli fanouškům, tedy až na to, že jejími "fanoušky" byly všichni její podanní.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuálové v dějinách - od Magr-diskusni-forum-amal - 21. 08. 2012, 01:59:46
RE: Asexuálové v dějinách - od -diskusni-forum- - 10. 02. 2019, 01:17:28

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex