Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové v dějinách
#8
(21. 08. 2012, 07:40:00)AlineDaryen Napsal(a):
(20. 08. 2012, 23:42:10)janicka Napsal(a): Zrovna včera mě v tomhle kontextu napadla VW.....no, já s ní mít vztah, tak se taky zcela přizpůsobím jejím potřebám, takže Leonarda nelituji:)...úplný áčko bych z ní nedělala..to už raději lesbičku..protože myslím, že Vitu milovala.. a že po ní toužila - (ve všech směrech - proč by se na sebe vrhaly v prádelně nebo kde?:)) - takovým způsobem jako po manželovi netoužila nikdy.. nebo teda aspoň homoromantický áčko.. jestli by to šlo. Ale třeba mám omezené informace:)

Leonard musel být jeden z milionu, vždycky jsem ho obdivovala. Jak to měla s Vitou, toť otázka, jestli to byl romantičtější vztah, než měla s manželem... Když to vezmu podle sebe, mám se ženami mnohem důvěrnější a vášnivější (teda jako emocionálně vypjatější) vztahy než s muži, ale sexuálně je to na stejné úrovni. Ale homoromantická áčka existují, takže to je taky možnost.

Ráda poznávám dalšího znalce VW!!! :D

Ach, já bych chtěla číst její deníky komplet... !
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuálové v dějinách - od jan-diskusni-forum-icka - 21. 08. 2012, 14:58:21
RE: Asexuálové v dějinách - od -diskusni-forum- - 10. 02. 2019, 01:17:28

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex