Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové v dějinách
#12
(12. 01. 2017, 17:30:25)Ziriath Napsal(a): Nedávno jsem proletěla Slezské písně od Bezruče. V jedné z básní píše, jak potkal na hřbitově nějaké šupácké dítě, které ho oslovilo celým jménem a nazvalo ho svým otcem. On mu odpověděl, že to prostě není možné, on přece s žádnou ženou nikdy nespal. Z duchovních důvodů to nebylo, on byl spíše anarchisticky levicovej než věřící a hýřil akorát alkoholem.

Asi myslíš báseň, která se jmenuje Blendovice: "Blendovským hřbitovem jednou jsem šel, polské jsem počítal kříže ... "
Jenže to celé je podobenství, to dítě se prohlásí za slezký lid. Tudíž jako výpověď o autorově zkušenosti či nezkušenosti se to nedá brát doslova.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuálové v dějinách - od raind-diskusni-forum-ragon - 12. 01. 2017, 21:28:43
RE: Asexuálové v dějinách - od -diskusni-forum- - 10. 02. 2019, 01:17:28

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex