Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je.
#1
Zdravím vás.
Už delší dobu si všímám, že se od stereotypu liším a tak bych vám tu rád napsal pár vět v naději, že mi budete schopni říct, jestli sem patřím, nebo ne.

Už dlouho toužím najít si přítelkyni. Několikrát jsem se už s různými ženami seznámil a zdálo se, že to začíná klapat. Měli jsme stejné, či podobné záliby. Rozuměli jsme si spolu a chtěli jsme spolu být. Problém ale pokaždé nastal, když došlo na otázku fyzického kontaktu. Nevím proč, ale myšlenka "sexu" mě děsí, ba přímo odpuzuje. Polibek, či pohlazení mi problém až tak nedělá(jsem u toho jen hodně nervózní a hlavou mi probíhá milión myšlenek o tom jestli to není příliš troufalé, nebo jestli jí to nebude vadit apod. nicméně jsu schopen to překousnout a udělat), ale i při pomyšlení na sex se mi zvedá žaludek vzhůru nohama a chce se mi zvracet znechucením.
Skrz tento problém všechny mé dosavadní snahy zkončily v troskách, protože všechny slečny se kterými jsem měl tu čest chtěli založit rodinu, mít děti a při zjištění jak na tom jsem jsme se rozešli pokaždé. Některé to nesly těžce a už s nimi v kontaktu nejsu. S jinými jsme pouze kamarádi, ale už se moc nevídáme.
Nevím, jestli jsem nějak nemocný, či prostě odlišný a nedokážu si to vysvětlit..... vždyť zájem o ženy mám. Chci se seznámit a dovedu si představit společný život pod jednou střechou. Proč mi ovšem fyzický kontakt dělá takové problémy nechápu.
No.. po nějaké době jsem začal hledat odpovědi na internetu a našel jsem tak i tuto stránku. Tímto bych toto vyprávění uzavřel a byl bych velmi vděčný za jakoukoliv odpověď či radu, které se mi dostane. Děkuji všem předem.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. - od ra-diskusni-forum-ven - 09. 01. 2013, 23:32:22
RE: rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. - od MadRat - 10. 01. 2013, 14:27:23

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39408 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila tri-diskusni-forum-mene 14 15210 17. 05. 2021, 01:21:58
Poslední příspěvek: tri-diskusni-forum-mene
  Ako to je so mnou DonPadre 4 10841 17. 04. 2017, 18:58:10
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Jak je to se mnou? Conf-diskusni-forum-used 3 9354 17. 08. 2015, 00:10:13
Poslední příspěvek: M-diskusni-forum-au
Smile A takhle to se mnou je... Melllisa 12 30940 06. 04. 2014, 19:54:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex